Skocz do zawartości

Kilka zdjęć simsonów


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że endurak za te pieniądze jest "całkiem dobry", a ten Simek jest po prostu miodzio i napewno będzie dobrze służył.

I masz już 100% pewność że simson niejest jakiś oszukany, co sprzedawcy bardzo często robią z zachodnimi motorowerami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że endurak za te pieniądze jest "całkiem dobry", a ten Simek jest po prostu miodzio i napewno będzie dobrze służył.

 

Tylko ten "calkiem dobry" japoniec, bije na glowe pod kazdym wzgledem simsona ...

Tez bez wzgledu na wszystko bral bym to co lepsze ... zawsze warto podreperowac japonczyka niz jezdzic ... simsonem

 

I masz już 100% pewność że simson niejest jakiś oszukany, co sprzedawcy bardzo często robią z zachodnimi motorowerami...

 

A z simsonami niby tak nie robia :lol:

do tego trzeba byc prawdziwym losiem :banghead:

 

_______________________________________________________________

A teraz przyklad "calkiem dobrego" enduraka za 3 000... otoz tyle kosztowala moja DT '94 i nikt mi nie wmowi ze to, to na zdjeciu jest lepsze od DT. Kupilem ja w komisie, stan idealny - igielka --> nie liczac zadrapan na lakierze ... ktore i tak na dniach zalatam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby lepszy japoński sprzęt ale nie koszty utrzymania simsona są o niebo lepsze niż japońca bo jak to ktoś powiedział klamka sprzęgła kosztuje 7 zł a nie 70 zł (dokładnie nie wiem ile kosztuje i jedna i druga ale chodzi mi teraz tylko o proporcje) może ktoś ma uzbierane przez kilka lat te 3000 i chce mieć sprzęt w idealnym stanie a nie chce japońca bo wie że nie bedzie go stać na jego utrzymanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie ma się co licytować. Załóżmy, że ten simson jest z 1984 roku,

to między nim a DT jest całe 10 lat różnicy.W tych latach postęp był ogromny

i bardzo dużo się zmieniło więc nie ma co porównywać osiągów,

ale jest to prawie motocykl zabytkowy i w stanie igła - wizualnie i mechanicznie

dlatego też jest tyle warty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać. Jeżeli dasz rade uzbierać na japońca' date=' to też dasz rade uzbierać na jego utrzymanie[/quote']

Tak fajnie się mówi, ale to nie jest takie proste.

 

W zasadzie kupując sprzęt droższy, ale w lepszym stanie to oszczędzasz, bo prawie nic nie dokładasz do niego, a jak pozornie oszczędzisz na tańszym to suma sumarum i tak więcej wydasz na doprowadzenia go do porządku. No chyba, że ktoś chce jeździć złomem. :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moja krótka recenzja:

1) Sporo fantazji, sporo kasy, ale czy było warto?? Chyba nie

2) Może być (ale nie jest najlepiej)

3) Bez komentarza :banghead:

4) Przynajmniej lepiej toto wygląda niż 3 :banghead:

5) ok

6) Aż miło popatrzeć!!

7) Na Dakar to się tym racej nie da :banghead: :lol:

8 ) Nie lepiej odrestaurować, wypieścić i cieszyć się weteranem ??

9) Nie jest aż tak żle, mogło być gorzej (niewiele ale zawsze gorzej)

10) patrz punkt 8

11) Ta butla z tyłu to nitro?? (nawet fajnie zrobiony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby lepszy japoński sprzęt ale nie koszty utrzymania simsona są o niebo lepsze niż japońca bo jak to ktoś powiedział klamka sprzęgła kosztuje 7 zł a nie 70 zł (dokładnie nie wiem ile kosztuje i jedna i druga ale chodzi mi teraz tylko o proporcje) może ktoś ma uzbierane przez kilka lat te 3000 i chce mieć sprzęt w idealnym stanie a nie chce japońca bo wie że nie bedzie go stać na jego utrzymanie

 

Też się tak kiedyś sprzeczałem, chyba z Samsonem, ateraz sam kupuje japonie :banghead: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...