Skocz do zawartości

Honda VF700 (wersja amerykańska) MAGNA


zazzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, nie udało mi się znaleźć tematu / działu związanego z ofertami motocykli w internecie.

 

Także próbuję tutaj, jeśli zrobiłem coś nie tak - sorry.

 

Chodzi o Waszą opinię na temat tego motocykla

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M771963

 

Czy wizualnie wszystko OK ? (coś krzywo przyklejone, brakujący element, coś błyszczącego podczas gdy powinno być matowe itp) ?

Czy przebieg 12tys mil nie wydaje się za mały? Może macie jakieś sposoby na zweryfikowanie czy jest chociaż prawdopodobny?

 

Dodam, że nie nawróciłem się i nie planuje przesiadki na Magnę po "ścigaczu" (ścigaczyku :bigrazz: )

ale jest tym motocyklem zainteresowany mój tata.

 

Dziękuje za ewentualne spostrzeżenia i uwagi.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Motorek wygląda fajnie.Co do oryginalności to raczej trudno coś powiedzieć.Naklejki można odklejać i naklejać...matowe elementy aluminiowe można polerować....itd.Przebieg 12 tysięcy mil....hmm...ja bym temu za bardzo nie wierzył bo niby 12 tys to nie wiele ale z drugiej strony jeśli ktoś jeździł motorem rekraacyjnie....tak jak ja (kilkadziesiąt kilometrów tygodniowo) to ile można nabić tych kilometrów czy mil?Ważny jest stan techniczny....Ja mam Madzię v30 (500) z 1988 roku i śmiga fajnie choć od początku wiedziałem że czekają mnie regulacje gaźników,zaworów...ect.Narazie tego nie robiłem....kasa....A to link do mojej Madzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adb6c77bf4358b09.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem nigdy magny ..ale jak na moje oko sprzęcik warty grzechu... nie wiem jak stan techniczny ale wygląda bardzo ładnie ....przebieg trochę mało wiarygodny chociaż wszystko jest możliwe.. może ktoś go trzymał w pokoju patrzył na niego a jezdził tylko do kościoła i z powrotem ..nie żartuję tak się zdaża..fajny motorek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję Panowie za odpowiedzi.

Motocykl kupiony (oczywiście nie ja, tylko mój tata będzie nim jeździł)

 

Stan OK*, przebieg wydaje się rzeczywiście nie kręcony - ale nie ma 100% pewności, jak na razie nowy właściciel jest zadowolony :clap:

* dotychczas nie odkryliśmy żadnej miny

 

Andrzej00000

Wierze Ci, bo to własnie przypadek z mojego domu. Może nie przejażdzki do kościoła .... ale z salonu poprzedni motocykl taty (Honda VF750 Sabre) jest wyjmowany z 5 - 10 razy do roku.

 

Tak to wygląda:

http://w1.bikepics.com/pics/2005/02/18/bik...294103-full.jpg

 

ale podobno teraz Magna zajmie honorowe miejsce :lapad:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...