Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy da się usunąć te zarysowania na silniku?? Zajc to mozesz mi wysłac wiecej fotek na maila:)

 

Da się je zamalować, ale będzie je widać po przyjrzeniu się. Tak w ogóle to w dziwnym miejscu owe zarysowania powstały...

 

A jak zajc zapodaje Ci na sprzedaż swojego to bierz, chyba bardziej pewne żródło :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dużo by tu pisac... ale wymienie kilka rzeczy:

 

1. gościu mówil ze jest tylko lekko przerysowana owiewka z prawej strony.... a naprawde były przerysowane lekko dekle i wahacz z tylu no i owiewka...

 

2. motor był równiez po slizgu na lewą strone: przerysowana czacha, rama, ułamana klamka sprzęgla.... No i zadupek byl klejony bo sprawdzalem... Bym zapomniał pekniete mocowanie tablicy i kierunków...

 

3. A teraz najlepsze.. Caly dekiel na sylikonie... 4 srubki na imbusa a cztery na zwykla dyche.. motor jakby robiony na ulicy kombinerkami... porysowane te dekle i silnik od kluczy.. I TERAZ PĘKNIĘTY KARTER ZAWALONY SYLIKONEM... po 5 minutach zaczęły sie robić takie bąbelki oleju... MASAKRA

 

pozrdo i mówie wam jechalem 100% nastawiony ze bedzie mój ale straszna LIPA:(

 

P.S jest może ktoś z okolic grudziądza żeby mogl mi sprawdzic tego fazera z początku tematu, bo nie chce stracic kolejnej kasy na wache:(

 

P.S.2 Wątpliwe jest ze ma przejechane 9 tys km bo jest sprowadzony z angli a licznik ma normalnie w km. i po stanie nie wierze w te 9 tys.

Edytowane przez Dawid125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialbym się Was zapytać o opinie na temat tego fazerka Moja strona .

Chce go jechać oglądać w niedziele ale mam prawie 400km więc może mi coś doradzicie, bo nie chcę jechać jak będzie lipa. Z góry wielkie dzieki za info i mam nadzieje ze pomożecie mi wybrac a co za tym idzie dobrze doradzicie:)

 

Pozdro

dawid

 

Widze Dawid, że zmieniasz moto. Ten fazer to hmmm pare moich spostrzezem zapodam,choc wiadomo nie wiem czy to trafne badą spostrzezenia. Co powiecie na kolor silnika? Pierwszy raz widze Fazera z takim szarawo-czarnym silnikiem. Nie pasuje mi tez kolor niebieskich zacisków od hamulców. Ale to byc moze tak ma być. Ze zdjęc to mozna sobie naskoczyć i tak nic sie nie wywnioskuje co by sie chciało wywnioskowć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Dawid, że zmieniasz moto.

No w sumie juz zmienil :flesje:

Ten fazer to hmmm pare moich spostrzezem zapodam,choc wiadomo nie wiem czy to trafne badą spostrzezenia.

No akurat nie trafiles :flesje:

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...