Skocz do zawartości

Zmiana motocykla i pytanie które zadaje sobie kazdy. Jaki motor wybrać????


Wioslarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zasięgnąc opini uzytkowników motocykli typu magna 500/700/750 oraz vt500/700 który lepszy i dlaczego?? Wiem że takie posty juz były ze sto razy ale tam jest taka plątanina. Jeden mówi że tan drugi że ten wiadomo że każdy chwali swoje ale chodzi mi bardziej nie o odczucia uzytkowników tylko o to który motocykl lepszy pod względem osiągów i wrażeń z jazdy! czytałem tez ze magna sie psuje ale każdy motor sie psuje. Mam teraz gpz 1000rx i on tez sie psuje a jakos narazie daje rade, wiec prosił bym o opinie na temat tych motocykli. Pozdro i dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Witam!

(...) Wiem że takie posty juz były ze sto razy ale tam jest taka plątanina. Jeden mówi że tan drugi że ten wiadomo że każdy chwali swoje (...)

 

A myślisz, że teraz będzie inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam sie troche zamieszałem. chodzi mi o to żeby nie było tak jak zawsze w takich wątkach że jeden pisze ze vf700 jest najlepszy bo on taki ma tylko o to żeby każdy sie wypowiedział na temat tego co wie o tych motocyklach!! Ja naprzykład ma gpz 1000rx i powiem szczerze że nigdy więcej nie kupie czegoś co jest żadko spotykane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo sprzęt ja po prostu mierze swoja miara. Ja kopiłem go od kolesia który nie dbał o niego i właściwie to przez te 2 lata co go mam to co chwile cos robiłem! teraz sie trochę uspokoiło ale nadal nie jest jeszcze ze wszystkim ok. ogólnie jest to motocykl specjalnej troski, jak czegoś zapomnisz zrobić na czas to dupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...