Skocz do zawartości

Suzuki marauder spotkanie


Marten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie bylo, ze zasmiecamy temat w miejscu do tego nie przeznaczonym, tutaj ponownie sprobojmy zorganizowac spotkanie Suzuki Maraduer.

 

Rzuce tylko propozycje terminow (nowych):

14-15.06

28-29.06

 

Kto chetny? Nie pamietam, kto rzucil pierwszy propozycje spotkania w Borkach, ale jestem w stanie jutro sprawdzic, czy w tej lokalizacji sa wolne terminy.

 

I sprobojmy znowu zrobic checkliste, kto naprawde chetny i czy jest sens sie spinac jesli to bedzie kilka (np 5) osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

A co z terminem z wcześniejszych ustaleń -tj. 31-05 /01-06 :icon_twisted:

W czerwcu jest dużo imprez i by trzeba sprawdzić czy nie kolidowały by z sobą.

Pozdro for all ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potencjalnie jak na razie 4 zainteresowanych, z czego zaden termin nie pasuje wszystkim. Zlotu z tego nie bedzie, wiec moze latwiej bedzie sie spotkac na ktoryms ze zlotow juz organizowanych. Rzuccie gdzie sie wybieracie, chyba tak bedzie najlatwiej.

 

Jesli o mnie chodzi to 29.05 ze znajomymi uderzamy na Mazury, dzien wczesniej - Metallica w Chorzowie, bede tez w Tuszynie na zlocie Knight Riders. Jesli jakas Maruda jest lub bedzie w okolicy to krotki kontakt i sie umowimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy...

 

Widzę, że nie widzę tej naszej wspólnej jazdy... a szkoda.

poczekam, aż może do końca tygodnia tj. do 25 coś się wyklaruje, to jestem z wami, albo pojadę na zlot do Turawy... bo się pokrywają, a ja mam jeden z nielicznych wolnych weekendów w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy...

 

Widzę, że nie widzę tej naszej wspólnej jazdy... a szkoda.

poczekam, aż może do końca tygodnia tj. do 25 coś się wyklaruje, to jestem z wami, albo pojadę na zlot do Turawy... bo się pokrywają, a ja mam jeden z nielicznych wolnych weekendów w tym sezonie...

No właśnie coś to słabo się kręci ,a ja swój plecaczek namówiłem na ten wyjazd :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja bym chciał dotrzeć do ogółu w ostatni wekend majowy 31.05-01.06 ale musiał bym pojechać sam. Mieliśmy jechać we dwójkę z kolegą krzalexem ale kolega z Zielonej Góry nie może (praca) a ja pierwszy raz i to sam w tak daleką trasę, nie ma co tu ukrywać, trochę się boję. Było nie było to 450 km. Brak jeszcze dobrego obycia w trasie i niestety nie stawię się. Przykro mi.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Piszę się na spotkanie w ostatni weekend maja, przy czym zaznaczam, że mogę być tylko jeden dzień, więc wyrwę skoro świt, aby Was zobaczyć i wrócę po południu. W sobotę lub niedzielę - ustalimy. Będę miał soon do pokonania około 230km - liczę 4-5godzin. Już się nie mogę doczekać, zatem see you soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam wolny czerwiec jakby co to piszcie moze tez sie podczepie ....J.B.

 

Witam ja mam wolny czerwiec jakby co to piszcie moze tez sie podczepie ....J.B.

Koniec maja jak sie spręze tez moze wypalic. pytanko gdzie te borki są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...