Skocz do zawartości

Szybkie pytanie- ile za dr350 98-99r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość głupie pytanie ale mam okazje kupić motocykl z przetargu z francji i jest to DR350 98 lub 99r. Oglądali już je ale nie mam czasu jechać tam. motocykl jest podobno w bdb stanie. Widziałem zdjęcie i jest naprawde bardzo zadbana jak na enduro. Ile można dostać od ręki za taki motocykl do rej.?

 

Na allegro jest mało tych motorkow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. Ja tak liczyłem, że żeby dostać za nią te 7koła na reke do rejestracji to będzie dobrze... A teraz pytanie dla posiadaczy - Jak wygląda popyt na takie motocykle?? Nie ma problemu ze sprzedaża?? Jak zainteresowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. Ja tak liczyłem, że żeby dostać za nią te 7koła na reke do rejestracji to będzie dobrze... A teraz pytanie dla posiadaczy - Jak wygląda popyt na takie motocykle?? Nie ma problemu ze sprzedaża?? Jak zainteresowanie??

Jak zawsze każdy chce kupić jak najtaniej, myslę że popyt na DR 350 jest nie mały ale na takie za 5-6k zł.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że za dyche ktoś znający sie w temacie raczej nie poszukiwał by dr a raczej drz czy cos podobnego. Myśle że za 8tys. zł by poszedł spokojnie ale za więcej? Którz to wiee.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie również koło ósemki i szybko schodzi,

wyżej? - pewnie że można, ale to już się trzeba troszkę "pobujać", bo faktycznie lekko powyżej dychy już drz można zakupić.

Jak będzieszz już miał daj znać na priva, bo kumpel właśnie szuka.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...