Skocz do zawartości

Yamaha dt 125 r Nieuczyciwy SPRZEDAWCA!!!


bart90dt125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprzedając oddałeś mu dowód rejestracyjny i resztę dokumentów i kluczyki więc nie sądzę żeby numer z kradzieżą przeszedł.Swoją drogą żal możesz miec tylko do siebie,podejrzewam że gościu zarobi na tym trochę grosza, ten co kupi w razie jakiegkolwiek problemu będzie sie do Ciebie dobijał bo tamten zniknie jak kamfora i ślad po nim nie zostanie.Wiem to z własnego doświadczenia tyle że z samochodem.Głupi byłem i tyle.Kupiłem auto od kolesia który miał spisane pół umowy i jakoby reprezentował właściciela.Później się okazało że właściciel zapomniał już kolu zlecil sprzedanie tego auta bo dobrze wiedział że auto było warte połowe tego co zapłaciłem i po pół roku nadajesię tylko na złom.To taki trochę off choć przyklad podobny.

Lepiej załatw to z kolesiem bo dopiero po sprzedaży możesz mieć niezłe jaja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic podobnego. nigdzie nie jest napisane, że dokumenty trzeba trzymać z dala od pojazdu. jeśli podeszłoby do ciebie dwóch byków, wyciągneło klamkę i zarządałoby dokumentów i kluczyków od samochodu to nie dałbyś? i co wtedy, to nie jest kradzież?

w tym przypadku jak sądzę nie ma tak łatwo, bo sprzedający podejrzewam podał swoje dane na umowę, czyli spisano kwit, bez danych kupującego. w tym momencie nie ma mowy o kradzieży, bo gość sobie może w umowę wpisać cokolwiek.

życzę zdrówka na przyszłość przy podpisywaniu tego typu umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...