Skocz do zawartości

Aprilia RS vs. Honda CBR


maniocek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie NSR 125 ??

 

silnik nsr 125 jest cudem techniki po pierwsze jest mocniejsza od rs (33KM chyba jc22 kocie oczy w pełni odblokowana )po drugie potrafi spalić 5/100 w delikatnej jeździe (rzadkośc jak na dwusuwowe 125 :clap: ) do tego ma niesamowicie długie przebiegi mimo tak dużej mocy między remontami.......i świetnie znosi palenie gumy i kręcenie do końca obrotka..

 

nsr jest ładna z wyglądu tylko ten dźwięk :/

 

cbr 125 to głupota......to jak jawa 350 z silnikiem komara .........nawet wygląda dźwięk ma a osiągów zero ........już bym wolał nsr 50 spali niekatowana podobnie a odejście dwusuwa a odejście 4t to jest spora róznica :icon_razz:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax skoro pytasz to tak przeczytałem,całą serię HP,i trylogię,potop itp.

Lubię dużo czytać a błędy robię to tak lubię,a na poważnie to kiedy chcę to piszę bezbłędnie...

 

125ccm narazie odpadają,nie mogę jeszcze przez 6msc. zrobić prawka...

Pojeżdżę na ścigu o małej pojemności potem 125ccm a później jakaś 600ccm.

Chyba tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądnie!!! Naprawdę jestem w szoku, że w wieku 16 lat podjąłeś taką decyzję... niejeden Twój rówieśnik już kombinuje jak tu zarejestrować 125/50 itp... BRAWO!

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...