Skocz do zawartości

Prowokacje


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o bmw m3

 

Druga historia trochę ciekawsza, tym razem w roli głównej BMW M3 całkiem świeże mrugacz.gif Jechałem sobie w Poznaniu z Ronda Rataje ul. B. Krzywoustego - taka dziurawa 3-pasmówka - całkiem przepisowo, lubią tam stać pały. Więc jadę sobie 90 kmh i widzę w lusterku BMW, które daje mi znaki żebym zjechał. Więc zjeżdżam, koleś mnie wyprzedza, ja redukcja i za nim :] Myślałem że jak zwykle dam na trójce i będzie po nim, ale nic. Przed wiaduktem bujnęliśmy się do 190 kmh, Fazer non stop powyżej 10k rpm i szliśmy równo smile.gif Po remontowanym wiadukcie przepisowo w sznureczku, za wiaduktem piękna wylotówka z Poznania i ogień. 3 do końca, 4 do końca, 5 wciskam, tak do 220 kmh szliśmy równo, niestety Fazer przy tych prędkościach marnie się rozpędza więc kolo mi odjechał. Mimo przegranej miło wspominam przygodę smile.gif Może gdybyśmy startowali od 0 to trochę bym mu odjechał na starcie, ale na długiej prostej 100 KM naked z małą owiewką nie ma zbyt dużych szans z 350 KM lekką puszką. Fajne to M3 mrugacz.gif

 

 

 

 

 

 

to ostatnio ja sprowokowałem piękną czarna BMW M3.e46

Zauważyłem ja na światłach i po prostu miałem ochotę sprawdzić jakiego ma to buta.

 

Podjechałem na równi przygazowałem oczywiście w środku siedzieli dwaj goście w wieku ok 20 lat wiec wiedziałem że będzie zabawa.

 

Noi się zaczęło wystartowałem pierwszy ale do setki siedział mi pięknie na ogonie potem juz albo odpuścił albo brakowało mu mocy i zaczą sie oddalać a przy 180 odpuścił wyhamował i skręcił w inna uliczkę.

 

Wszystko się działo Rzeszów al wyzwolenia.

Tak jestem mistrzem prostej :D

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...