Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :wink: , moja przygoda z motocyklem rozpoczeła sie równy rok temu , ot tak sprawiłem sobie Kawasaki Vn 800 , takie widzimisie 36latka , bałem sie że po kilku przejażdżkach mój słomany zapał sie wypali i moto gdzieś w garażu bedzie sie marnowało , ale na szczescię tak się nie stało i cały sezon 2008 przelatałem bezpiecznie ( ponad 7000km ) . Moje początki zbiegły sie z otwarciem sezonu w Częstochowie , nie kierowały mną jakies uduchowione potrzeby , chciałem zobaczyć jak wyglada taka ogólnopolska impeza ..... noooo i zobaczyłem :icon_eek: tylu motorów w jedym miejscu nie spodziewałem sie zobaczyć i juz później nigdzie nie widziałem ( gdzies wyczytałem że ponad 10.000 maszyn było , nie wiem jak Oni to policzyli :wink: ale fakt całe błonia przed klasztorem pełne były wszelikej masci motocykli ) W tym roku tez sie napewno tam wybieram :crossy: i każdego kto sie waha namawiam BO WARTO . Sezon 2009 zainaugurowaliśmy z kumplem :crossy: :crossy: w sobotę "tradycyjnym" przelotem na trasie ZDW - Rossoszyca - Jeziorsko tama , pogoda w zasadzie dopisała choć warto było sie dobrze ubrac , "wygłodniali jazdy" planowalismy powtórke w niedziele ale niestety aura juz nie była tak łaskawa .

 

Pozdrawiam wszystkich :buttrock: do zobaczenia na trasie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie coś o zbliżającym się zlocie w miejscowości Godziesze koło Kalisza? Odbywa się w najbliższą sobotę ( 28,03), impreza zaczyna się o 10,00, jest to tzw. pożegnanie zimy. Dajcie znać czy się wybieracie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzinę w byłym sieradzkim w bliskich okolicach Wielunia. Często tam śmigam, więc chętnie rozszerzę znajomości o motocyklistów z tych okolic.

No to ziomki jesteśmy :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja się jakoś nigdy nie pofatygowałem żeby poszukać tematu własnie takiego o bikerach z okolic Sieradza... Myslalem ze najbliżej do Łodzi bede miał, a tu proszę, jednak są :biggrin:

Chętnie sie podepnę pod jakieś wspólne latanie, Panowie i byc moze i Panie :bigrazz: w następny wekendzik ma byc iście wiosennie, może jakis wypadzik ? ? :crossy: Trzeba rozwinąc nieco wątek.

Pytanie do Kazkadera? nie latales w sobote popołudniu moze po sdz-u ? Widziałem jakiegoś motonitę na gixerze wlasnie nawet kawalek z nim rundkę zrobilem ale musialem później zboczyć z kursu i tak sie własnie zastanawiam może to Ty ? :)

 

 

a odnośnie tego zlotu o którym wspomniał Bartek P w Godzieszu to tu znalazłem troche wiecej informacji :http://www.motocyklisci.kalisz.pl/

Tam musicie przeszukać forum jest temat odnosnie tego zlotu.

Edytowane przez ArnolD84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja się jakoś nigdy nie pofatygowałem żeby poszukać tematu własnie takiego o bikerach z okolic Sieradza... Myslalem ze najbliżej do Łodzi bede miał, a tu proszę, jednak są :biggrin:

Chętnie sie podepnę pod jakieś wspólne latanie, Panowie i byc moze i Panie :bigrazz: w następny wekendzik ma byc iście wiosennie, może jakis wypadzik ? ? :crossy: Trzeba rozwinąc nieco wątek.

Pytanie do Kazkadera? nie latales w sobote popołudniu moze po sdz-u ? Widziałem jakiegoś motonitę na gixerze wlasnie nawet kawalek z nim rundkę zrobilem ale musialem później zboczyć z kursu i tak sie własnie zastanawiam może to Ty ? :)

Nie to nie ja.W ubiegły weekend miałem jeszcze chwilowo uziemione moto i musiałem się wstrzymać.Co do soboty chętnie bym się ustawił z kimś pod ten Kalisz ale niestety muszę pracować no chyba że będzie naprawde ładnie to chyba nie wytrzymam i rzuce tę robote :biggrin: Ale w niedziele to choćby był mróz to wyjade!!! :crossy: :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś ma ochotę jutro polatać w okolicach sieradza, proponowałbym wyjazd nad jeziorsko, uniejów, lub na górę kamieńsk pod bełchatowem ( a może ktoś ma inną propozycję), prędkość jak dla mnie przelotowa 100km czy ktoś się pisze, jak coś mój phon 661-454-480 ja napewno gdzieś w te miejsca będe jechał ale tak około 12 dopiero, jak coś dzwońcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie spodziewalem sie takiego tematu, ale juz sie melduje ze wspólnie z ekipa chetnie gdzies w weekendy posmigamy;]

Moze troche temat stary ale mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zaglada....

P.S. czesto smigamy ze znajomymi na tame za jeziorskiem to moze kiedys sie wieksza grupa zbierze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie, chciałem trochę odświeżyć temat i od razu rzucam mała propozycje czy ktoś się wybiera na zlocik w lipcu do Strobinia ,szczególy tutaj :

 

http://www.husaria.wielun.pl/zlot.php

 

Ktoś chętny ja bym się chętnie wybrał i szukam ekipy, bo samemu to nie bardzo jakos mam tam wene jechac :P

Oczywiście ja jak coś to na jeden dzień nie wiem dokładnie który ale najprawdopodobniej albo sobota albo niedziela, to jest jeszcze do dogadania, wiec pisac ktoś by chętny był ? :))

 

Afish to Ty Piotrek ? :)) tak mi sie po avatarze kojarzy Twoja yamaha wlasnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

 

 

W tym samym czasie mamy również zlot w Kaliszu, więc ludziska się pewnie podzielą. Ja polecę na Kalisz w sobotę więc jeśli ktoś za mną nadąży :biggrin: to możemy śmignąć razem :crossy: :buttrock:

Edytowane przez leon7112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...