Skocz do zawartości

zbroja predator


Rekomendowane odpowiedzi

nie przyrosly, nie przyrosly, odrobina kulturki by sie przydala

czytalem, a najwazniejsze to pytam czy sie oplaca

 

To była ta wersja kulturalna. W wyszukiwarce są conajmniej 4 tematy o tej zbroi to chyba jest już podstawa do wniosków.

 

Mam tą zbroje i moim zdaniem do amatorki się opłaca ale pas nerkowy lubi się przemieszczać do góry a po deszczu farbuje ubrania. Jeździłem też w starym buzerze Acerbis i myśle że Predatorowi brakuje ściągaczy zeby poprawić przyleganie ochraniaczy klatki piersiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką koledzy prowadzą ciekawą dyskusje xD

Moim zdaniem to z tych foto co widzę to ci powiem tyle że ta zbroja powinna mieć wytrzymałą tą siateczkę i bdb przewiewną ;) W niej na pewno nie zagotujesz aczkolwiek ja osobiście bym kupił zbroje firmy Tschul - model 300 - jest to moim zdaniem świetna zbroja jak na tą cene a jak ostatnio w sklepie motocyklowym zobaczyłem zbroje UFo za 600 zł to sie przeraziłem - pewnie 3/4 ceny to cena za MARKE a nie za zbroje ... była ona cięko wykonana , mało ściągaczy i za 600 zł to w życiu bym jej nie kupił a jak pokazałem sprzedawcy na necie zbroje Tschul 300 za 280 zł bodajże to powiedział że sprowadzi bo bdb fajna zbroja ;p

W większości rzeczy na motocykl ( tych znanych [ firmowych] ) płaci się większą kasę za nazwę firmy a nie za produkt ;/ shicha :lapad: Ale niektóre akcesoria przyznam że są warte swojej ceny i bdb się sprawują jak na daną cenę ;) :)

 

Ode mnie to by było na tyle ;p I sprawdź zbroję :

 

http://moto.allegro.pl/item333064063_buzer...rewelacja_.html

 

Nie wiem jak teraz ale doszły mnie słuchy że wymieniono siateczke w ej zbroi bo poprzednio lubiła się targać więc nie sugeruj sie siateczką na tych fotach bo nie wygląda zbyt okazale xD

 

Pzdr :rolleyes: :icon_evil: :icon_evil: :eek:

 

Aha jeszcze jedno - jak ci ten TSCHUL nie spasuje to looknij na DATEXA - wpisz w allegro - DATEX ;) też fajna zbroja ;)

 

I dodam tyle że ta zbroja TSCHUL jest bdb wykończona ( jest to produkt niemiecki ) napewno ci sie nie rozleci po pierwszej jeździe :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbroje thora ten niższy model bez ochraniaczy na łokcie i jestem bardzo zadowolony, siateczka bardzo przewiewna po pierwszych dwóch jazdach w ogóle nie czułem że ją mam na sobie, wyrwałem ją za jakieś 350zł nową więc ja bym na twoim miejscu poszukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA CR, a zwróciłeś uwagę że ten Tschul którego proponujesz jest IDENTYCZNY ja Predator :)

Ja mam predatora jeszcze starszego na gęstej siatce (taka pończocha w zasadzie), ale nie ona jest problemem tylko duże powierzchnie które przylegają do ciała i skutecznie blokują możliwość chłodzenia, co gorsza te podkładki pod ochraniaczami są z takiego materiału który nie oddycha :icon_razz:. Obecnie predator jest na takiej siatce z dużymi oczkami.

Z powodu braku chłodzenia nie kupował bym tego typu zbroi na tor, bo w lato się ugotujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...