Skocz do zawartości

Slub swietokrzyskie


Gilotyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bondziorno!

Przepraszam,ze zakladam temat tutaj,a nie na ogolnym,ale wlasnie o choppery/cruisery mi chodzi.

Bierzemy slub 16 sierpnia w Pinczowie(swietokrzyskie) i wlasnie z tej okazji chcialam zrobic mojemu narzeczonemu niespodzianke w postaci parady(eskorty z domu do kosciola,potem do sali weselnej,w sumie jakies 50km)Sami mamy Virago(ale w Londku)i wiem,ze Radek bylby przeszczesliwy.....

Dlatego wlasnie bardzo Was prosze o pomoc :icon_biggrin:

 

Jezeli mielibyscie ochote,bede bardzo,bardzo,bardzo wdzieczna.Prosze o pojawienie sie z plecakami,jako ze z pustymi rekami od nas NIE wyjedziecie;)

 

Z utesknieniem czekam na wiadomosci :icon_razz:

Pozdrawiam

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy slub 16 sierpnia w Pinczowie(swietokrzyskie) i wlasnie z tej okazji chcialam zrobic mojemu narzeczonemu niespodzianke w postaci parady(eskorty z domu do kosciola,potem do sali weselnej,w sumie jakies 50km)

Jak tylko będę miał wtedy czas to się stawie :crossy:

O której start parady i gdzie konkretnie mamy się stawić?

 

Dyskryminacja szlifierek! :icon_razz: A już myślałem że i ja się załapie, w każdym razie życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :biggrin:

Nie pozostaje ci nic innego jak tylko do tego czasu zmienić moto na jedynie słuszne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sierpnia jeszcze jest troche czasu myśle że znajdzie sie wielu chetnych na taka impreze ale jakby co to nasza druzyna (jak nic nie stanie na przeszkodzie)napewno zawita,bo to jest tylko 60km.

Pozdrowienia dla przyszłej młodej pary. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: You've just made my day :wink:

Fakt,do sierpnia jeszcze troche(dzis studniowka do slubu,he he),ale ja taki niecierpliwiec jestem ze MUSIALAM temat zalozyc juz teraz;)

Start pewnie okolo godziny 13.30 a dokladny adres i cala reszte uzgodnimy na pw za czas jakis.

 

Kurcze,balam sie ze nikt sie nie odezwie...

 

Pozdrawiam baaardzo cieplutko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start pewnie okolo godziny 13.30 a dokladny adres i cala reszte uzgodnimy na pw za czas jakis.

Może lepszym sposobem gdy przyjdzie czas, będzie jak podasz jakieś publiczne miejsce a potem ktoś od ciebie poprowadzi motocyklistów a z resztą co ja się tam będę wymąndrzał :biggrin:

Nie wszyscy piszą na tym forum a czytają to nie będą wiedzieli gdzie jechać. Faktycznie jak ma zwalić ci się 300 różnych motocyklistów niespodziewanie to lepiej sama przeprowadzisz selekcję :biggrin:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl!Wymadrzanie sie mile widziane,jako ze czegos takiego nigdy nie organizowalam :biggrin:

 

Przyszly Szwagier tez bedzie wirazka jechal,wiec jemu chyba to na glowe spadnie.Pomyslimy jeszcze.

Zadnej selekcji w planie nie mam-im wiecej tym lepiej(ha,pobijmy rekord!)

No chyba,ze ktos na hulajnodze przyjedzie to ekhm...:biggrin:

Edytowane przez Gilotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...