Skocz do zawartości

porównanie skuterów


Tabaluga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam speeda z 2001 roku

mam go 2 miechy teraz coś mi sie z grzaniem robi ale moto jest spoko

Pali ok 3 litrów v max 75 z górki dochodzi do 85 ja mam ciecz jak szukasz to patrz czy( LC ciecz czy AC powietrze)

LC ma 7,7 konia chyba a Ac mniej Zrywny biore derbi 50 :)

ogólnie fajny wygląd ale areox szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumel ma sr di-tech na wtrysku.. nie polecam ci jej... On ją teraz sprzedaje bo po 3 miesiacach uzytkowania wiecej wydal kasy na naprawe niz ten ten skuter warty... (warto dodac, ze jak ja kupil wszystko bylo sprawne)

Takze nie warto kupowac na wtrysku... Lepiej sr kup sobie bez niego bo na pewno bedzie ci lepiej sluzyla:P

POZDR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia SR(jest w minarelli horizontal/vercital, morini i p/g z tego wszystkiego najlepiej wychodzi minarelli hor).

Więc aerox ma ten sam silnik(minarelli hor) więc osiągi ma takie same jak i awaryjność silnika więc nie ma się o co tak naprawdę sprzeczać:) :)

 

Osobiście bym wybrał aprilia SR- sprawdzony silnik, mało awaryjny, wygodna, i do tego ta twoja z linku ma opony michelin pilot(extra się na nich jeździ). :icon_twisted:

 

Aeroxa bym nie brał, ponieważ jest już oklepany, nie wygodny dla pasażera(chyba, ze na krótki przejazd z wałów na krematorium-Szczecinianie wiedzą o czym mowa ;) )

 

A spida bym nie brał ponieważ nie jestem jakoś przekonany do tych silników i podobno są częste awarie pompy wodnej. :lapad:

 

 

A zastanawiałeś się na kymco S9?? dostaniesz dobry rocznik w niewygórowanej cenie. :biggrin: :wink:

 

PzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezeli moge wtracic, to polcem gilerra runner, wygodny bardzo i ladnie wyglada a po za tym ten silnik, i jeszcze moze aprilke rally ,

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Aprilia/Rally,50/28486

moja wyglada tak, mam ja od niedawna ale nie nazekam, silnik troche dostal a dalej jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...