Skocz do zawartości

Mój bak do wsk


tomasz87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jestem zadowolony,ze nie omieszkam się moim zadowoleniem podzielić :bigrazz:

Oto co po ciężkich bojach zrobilem :

http://bikepics.com/members/homerrus/bak_wsk/

Bak jest polakierowany sprejem z puszki Motip(niby akryl). Szparunki troszke po swojemu zrobiłem tak mi się zabawa taśmą konturowa spodobala :icon_twisted: Bak był robiony bardziej w celach sprawdzenia tego co opowiadają ludzie,ze sprejem to ładnie nie da się polakierować nieczego :banghead: i w ramach jakiegoś tam doświadczenia. Z bak zapłaciłem na złomie 5zł(0 rdzy w środku :D)Jeszcze tylko nie mogę się zdecydować na logo(1kolorowe) ale mam już parę projektów. Oceniajcie :flesje:

Edytowane przez tomasz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no jak dla mnie idealnie :biggrin: no ale ja sie przeca nie znam :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie sprejem :biggrin: Ale jedno trzeba wyjaśnić.. Więcej to się raczej nie porwę na takie zabawy. Nie wiem ile by skasował profesjonalny lakiernik ale jak by chciał 100-150zł nawet bym nie pomyślał o spreju... I to jeszcze w ciemnej piwnicy to mocno średnio się pryskało.. a ile ja przy tym pianki wypiłem. :wink: :)

 

Eee no jak dla mnie idealnie biggrin.gif

Nigdy nie jest idealnie :evil: Starałem się to zrobić najlepiej jak się da ale czarny kolorek jest dość wymagający. W świetle dziennym z okiem 10cm od baku gdzieniegdzie są niedoskonałośći. Ale to mój 2i bak i wyszedł lepiej jak pierwszy(zaraz zapodam fotke 1-oale z tel.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko:) Ja jak moja motorynke sprayem malowałem to było fajnie do czasu kiedy przez przypadek nietrafiłem benzynką do baku i sie rozmazał j.gif

Bo to tylko dla ozdoby taki malowanie :buttrock: chociaż w innej wiesce mam bak sprejem siknięty i daje rade ale czasem od waszki się robią wzorki z zacieków :clap: Moto i sprej to tylko do muzeum do jazdy dobry lakier z pistoletu życia nie oszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...