Skocz do zawartości

zakup opon


biedron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze obecnie to opony.com . Kupiłem u nich 2 komplety dunlop i toyo (oba komplety do mercedesów) jestem zajestrasznie zadowolony dostawa gratis nie uszkodzone tel do dostawcy i mozliwa płatnosc przy odbiorze sami piszą na stronie ze jak uszkodzenie to nie odbierac i nowe na ich koszt(dostawa powtórna) teraz biorę u nich zimówki nokiany(dobra cena) a i opony nie sa starsze niż 18 mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze obecnie to opony.com . Kupiłem u nich 2 komplety dunlop i toyo (oba komplety do mercedesów) jestem zajestrasznie zadowolony dostawa gratis nie uszkodzone tel do dostawcy i mozliwa płatnosc przy odbiorze sami piszą na stronie ze jak uszkodzenie to nie odbierac i nowe na ich koszt(dostawa powtórna) teraz biorę u nich zimówki nokiany(dobra cena) a i opony nie sa starsze niż 18 mies

 

Moim zdaniem i tak zawsze warto sprawdzić na ceneo czy na skąpcu. Nie zawsze jest tak, że dany sklep ma najtaniej wszystkie opony. Ja brałem już opony z conajmniej 5 różnych sklepów i za każdym razem wszystko było ok. W przypadku zimówek 18 miesięczna opona to już nie taka nówka. Trzeba brać pod uwagę, że zimówki mają krótszy okres żywotności.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego filipr w naszym panstwie za nowe opony uważa sie sztuki do 36 mies. więc jesli ktos sprzedaje tylko do 18 mies to chyba lepiej poza tym nie wszyscy wysyłają gratis a oszczednosc 20 zeta na oponie i wydznie 30 na DHL to ciut głupota. :bigrazz:

 

oczywiscie mam na mysli zakup całego kompletu tylko w tedy wysyłka gratis i dobra cena

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...