Skocz do zawartości

zawieszenie KTM LC4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to że chcę, tylko jak zmieniam olej to wlewam z butelki tyle co podane, a nie mierzę wysokości lustra oleju.

 

wlasnie problem,ze nie podane w objetosci a w wysokosci lustra mam gdzies manuala jak to zrobic... jesli ktos zainteresowany to moge gdzies wkleic manuala regeneracja WP tylko trzeba mnie poprowadzic bo nie jestem asem od kompa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat ponieważ chciałem zasięgnąć rady na temat ilości oleju w goleni w EXC 400 (WP 43 mm). Nie doszukałem sie tego w materiałach jakie mam. Jest tylko informacja, że poziom oleju ma sięgać ok 25mm poniżej 4rech otworów w wewnętrznej rurze amortyzatora. Wychodzi mi wtedy, że mieści się tam podejrzanie mało oleju (muszę przyznac, że pomiar nie był ścisły bo trochę specyfiku znalazło się na ziemi icon_sad.gif ) bo ok 500 ml. Oczywiście "przegoniłem" olej ruszając tłoczyskiem więc nie powinno być w goleni powietrza. Ma ktoś dokładne dane na ten temat?

 

U cibie na lage wchodzi około 485ml i tyle wlej. Ale jak wlejesz 500 też będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok.

ja zalałem na oko 400 ml i zawieszenie pracuje dobrze. pewnie z 450 ml by się zmieściło. i tak czeka mnie wymiana simmerów, bo teraz rozbieralem i skladalem na starych (czesci nie przyszły na czas), wiec pownikam dokładniej z tym lustrem oleju

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro i tylko lustro przynajmniej w starszych modelach tam zbyt wiele zmian bylo...nawt konstrukcyjnych wewnątrz pewnie to nastepna przyczyna dla której producent iosc oleju okreslil w ten wlasnie sposob

http://www.aukcjoner.net/gallery/000336038-wp-2.html

http://www.aukcjoner.net/hosting/edit/336019/?tab=4

 

powinno zadzialac wkleilem manuala do zawieszen WP wszystko opisane najlepiej jak mozna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...