Skocz do zawartości

Sprzedam HONDA XR650R, Bandit 1200, DR 350 SE


Gadimex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XR650 R 2002 rok, 11000km przebiegu, 62KM, alu rama, kick starter

 

Niestety....

 

Czasami życie zmusza nas do rozstania się z przedmiotami, które się kocha.

Sytuacja wygląda tak, że albo sprzedam XR, albo będzie stała w ciemnym garażu przez 7 lat i marniała, a tego ani ja , ani ona by nie chciała.

 

Na motocyklu zrobiłem 2500 km. Kupiłem sam dla siebie w Austrii.

Wszystko przejżałem, wymieniłem wszystko w gaźniku, teraz motocykl łatwo odpala , nie zalewa się, nie gaśnie samoistnie, no i przedewszystkim ZAPIERNICZA.

 

Wymieniłem dźwignie zmiany biegów - bo złamałem - 300 pln.

 

Z dodatków zamontowanych jest: kierownica AFAM, lampka tylna od wersji USA, a w ciepłym pudle w piwnicy jest: zestaw tylny chlapacz, plus kierunkowskazy. lampa stopu, podświetlenia tablicy, przednie kierunki, lusterka, drugi przedni błotnik, ładne boczki plastikowe, dwie nowe zębatki, nowe - w opakowaniach - klocki FERODO na przód i na tył, uchwyt akumulatora żelowego, akumulator żelowy, kluczyki plus stacyjka, oryginalne harmonijki, nowy olej do zawieszenia, zapasowy filtr oleju i jeszcze duuużo innych.

 

Ostatni serwis zrobiłem 150 km temu; zestaw napędowy, oleje, zawory.

Mam dokumentację fotograficzną każdej chwili spędzonej z moją kochaną Hondą - od zakupu w Austrii, po wyjazdy, serwisy.

 

Zdjęcia mojej Xr są tutaj:

 

http://www.bikepics.com/members/gadimex/02xr650/

 

Zdjecia XR650R

 

Wymieniłem: zestaw napędowy DID, zębatki SUN STAR, mają 150 km przejechane.

Dwa razy olej : Castrol GPS, a teraz Motul Syntetyk

 

Filtry oleju - zawsze oryginalne.

 

Motocykl jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zero stuków, nie bierze grama oleju, łatwo odpala, zawieszenia cacy - rozebrałem tylny układ dźwigniowy tej zimy i wszystko wymyłem w nafcie i nasmarowałem na nowo.

 

Regulowałem zawory, czysciłem filtr powietrza.

 

Opony Cross w stanie DB+ , mają nalatane 1000km. Trzymaki.

 

Ten motocykl to moje oczko w głowie. Myty , smarowany, pucowany.

Na plastikach są rysy. Nie miałem żadnego dzwona konkretnego na tym motocyklu, nawet żadnej konkretnej wywrotki. Jeżdżę zdecydowanie tylko ENDUROwo, a nie crossowo.

 

Ta Honda XR 650 R jest w 100% odblokowana. Na poprzednich , szybszych przełożeniach na szutrowej drodze nie było problemem pokazanie się na liczniku 160 km/h. Ma dobrze zestrojony gaźnik, a to rzadkość !!!! Bardzo wiele osób zraziło się do tego modelu Hondy właśnie przez problemy z odpalaniem, itp, które były związane ze źle zestrojonym gaźnikiem (wymieniałem wszystkie dysze, iglice, klapki, sprężynki, itp). Ta Honda wciąga nosem KTM LC4 640, Husqvarne 610, itp, waży tyle co DRZ 400.

 

Fabryka nie przewiduje w tym modelu wymian tłoka co 20, 30, 100, 400 godzin. Znam taką , która przejechała 38 000 km bez otwierania silnika. Regulacja luzów zaworowych zajmuje 35 minut....przez tyle czasu w KTMie EXC to można najwyżej spuścić płyn z chłodnicy....

..aj długo gadać..... są motocykle enduro lżejsze, szybsze, ale królowa klasy open jest tylko jedna XR 650 R.

 

Na zdjęciach może być widoczna złota kierownica bez poprzeczki, tej kierownicy nie daję do motocykla, będzie założony bardzo mocny AFAM. Ta złota kierownica spędzie w szafie 7 lat, kosztowała 550 pln i jest na mnie szyta, dlatego zostanie ze mną na dobre i na złe.

 

Motocykl jest wolny od wad prawnych. Tydzień temu zrobiłem tłumaczenia dokumentów, pierwszy przegląd techniczny, zapłaciłem VAT24. Zostało tylko zarejestrować - 220 pln....pierwsza rejestracja w PL będzie od razu na nowego właściciela.

 

AHa .. rok produkcji 2002, przebieg 11000 km z hakiem.

 

CENA: 13 700 pln do negocjacji , ale ze względu na ilość dodatków i stan motocykla - niewielkich negocjacji.

 

Wszelkie zapytania (na które z przyjemnością odpowiem) proszę kierować na adres: [email protected] lub dzwonić na 506 249 600

 

Oględziny i jazdy próbne w Józefowie pod Warszawą - 15km.

 

Oprócz tej HOndy muszę PILNIE !!!!!!! sprzedać mojego, zarejestrowanego Bandita 1200 1998 za 8300 pln wywoławczo - więcej info o nim tutaj: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M693270

 

i DR 350 1994 z elektrycznym rozrusznikiem do rejestracji za 6900pln.

 

Ponadto mam do sprzedania wiele ubrań i akcesoriów do motocykli enduro (nowe i używane w atrakcyjnych cenach) : NOWY bagażnik do DRZ400S lub SM, dwie kurtki enduro za 50 i 90 pln, kask enduro za 250 zł, NOWE nakolanniki z przegubem i 4 rzepami za 140 zł, pas nerkowy Fox za 50pln, Aparat fotograficzny Canon IXUS 700 z kartą pamięci 1GB za 390pln, kołnierz chroniący szyję przed nadwyrężeniem do jazdy na enduro EVS za 100 pln, kurtkę jesienną - czarną, tekstylną - UVEX Syberia z podpinką i ochraniczami za 300pln. Więcej informacji mejlowo lub pod adresem: www.subasta.pl/active_auctions.php?user_id=19840

 

Zapraszam !!! Zależy mi na czasie. Dla zdecydowanych bonus niespodzianka z chemii motocyklowej lub ubrań motocyklowych.

 

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Gadimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR 350 1994 z elektrycznym rozrusznikiem do rejestracji za 6900pln.

Czy można więcej szczegółów otrzymać? Oraz jakieś zdjecia. A tak w ogóle to z rozrusznikiem były chyba od 1995? I gdzie można zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...