Skocz do zawartości

opel frontera


afish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak kazdy opel - kupa rdzy , znajomek mial takiego , rdza go zarla ze bylo slychac ciche "chrum chrum" :flesje:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jazdy po drodze- jak najbardziej, możesz jakiś telikatny off-road też zaliczyć, ale frontiera w cieższym nie radzi sobie dobrze.

 

Co do karoserii- Opel,nie musze ci chyba dłużej tłumaczyć.

 

Mi sie bardziej poodba B, ale troche droższa :/

 

ale jak chcesz taki silnik to nissan patrol 3.3 d . Ja osobiście nie wiem czy nie zmienie Vitary na Daihatsu Rocky. Dużo osób to poleca, mozna wysoko podwyżyć i dobrze sobie w terenie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma duza Frontere 2.5 litra benzyna, rok chyba 93. Silnik zupelnie nietrafiony, mniej niz 15litrow na 100km nie zejdzie. V max 160km/h po dluuugim rozpedzaniu. Jesli juz to szukaj jakiegos diesla. Ogolnie auko duze i ciezkie. W srodku ciasno nie jest, ale wyposazenie i ergonomia na niskim poziomie.

 

Kiedy jeszcze pracowalem w Warzsawie mielismy na serwisie ktorka wersje na przeglad zawieszenia i wymaine hamulcow :D Odkrecic cokolwiek bylo nie lada wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj obejżec ftontere ale B bo taka byla blisko .. Autko fadne i miejsca dosyc niestety sie nie przejechalem bo wlasciciela braklo a zabral kluczyki ...

Zastanawiam sie nad silnikiem 2.2 albo 2.8 DTI bo to podobno japońskie, a DTL opla..

Zastanawia mnie tylko spalanie bo zdania sa podzielone ze 2.8 potrafi sie w 10 zmiescic w miescie jak sie oszczednie jedzie a niekórzy mówia ze 15 to spokojnie i tu ciezko wyczuc kto ma racje ....

Ogólnie musze poszukac wersji A i ocenic czy to w ogóle warte zachodu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpowiednik frontery to nie jest czasem ISUZU RODEO?? A co do silnika 2.8 to spalanie jego jest nie male, ojca znalomy mial monterey'a z takim silnikiem i mowi ze pali tyle ile sie jedzie (tzn. przy 140km/h -14l, przy 120km/h-12l)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, panowie nie przesadzajcie... Z tego co mowil ten znalomy to przy bardzo delikatnej jezdzie do 9 litrow udalo mu sie zejsc. tak wogole to jest duze auto i sie nie ma co dziwic ze duzo pali, przeciez przy masie okolo 2t to normalne jest spalanie powyzej 10l dla samochodow z tamtych lat (mowa o jednostkach wysokopreznych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja A nie ma silnika 2.8d . tylko 2.3 z omegi . jesli auto ma tylko jechac i malo palic to moze byc . do niczego wiecej sie nie nadaje. jesli chcesz pojezdzic to szukaj z jak najwiekszym [np. 3.2l ]benzynowcem i zagazuj dziada.

wyjdzie ci w miare tanio jazda a i mocy bedzie pod dostatkiem

jesli juz uparles sie na diesla to zdecydowanie lepszy bedzie nissan terrano l z silnikiem 2.7 d. sa wersje 5cio drzwiowe . w teren super i zdecydowanie mocniejsze od opla. ja jestem pasjonatem jeepa . mam wranglera , ale mialem cherokee z silnikiem 4.0 z lpg. nie ma bata na te auta. w miare tanie , czesci sa i w sumie najlepsze do modyfikacji wszelkich no i w terenie spoko. zapraszam na www.jeep.org.pl tam sie dowiesz wszystkiego o jeepach. o innych mozesz poczytac na www.rajdy.4x4.pl :evil:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...