Skocz do zawartości

Pomóżcie dzieciom (Pierwszy zlot motocyklistów-OSOLIN_


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Motocyklisci pomóżcie dzieciakom!!! Zapraszamy na zlot motocyklowy . Co roku organizujemy Dzień Dziecka w gminie Oborniki Sląskie.W tym roku przy pomocy min. motocyklistów z Brzegu Dolnego też odbędzie się festyn a póżniej pierwszy zlot(ALE TO ZA MAŁO!!! .O nas I zdjęcia na stronie www.spsmid.glt.pl oraz informacyjny jak I również zdjęcia z osrodka w którym odbędzie się spotkanie to www.osola.bloog.pl odbedzie 14 czerwca do 15 i potrwa do rana... Wpisowe na konto 50 zl,(12 1020 5297 0000 1802 0081 0960)z tym,że częsć pieniażków przeznaczamy właśnie dla dzieci .Dla Państwa zapewniamy pobyt w osrodku blisko stawu ,wyżywienie (kolacja,sniadanie) ,pieczenie kielbasek przy ognisku,wystepy teatru z Krakowa (pokaz ogni) I zabawa do rana,konkursy. Czekamy na zgłoszenia do 20 maja .Pytania tel. 504564004 Im więcej motorów tym więcej pieniażków na "atrakcje" [email protected]dla dzieci i dla WAS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie proszę zaklepać cały domek.Motocykli może być trochę więcej dlatego trzeba wziąć pod uwagę aby nowi ludzie którzy przyjadą mogli zrobić wpłatę na miejscu.Ja znam takich 3.Pozdr.

Domek jest zarezerwowany ,dziękujemy za kolejne zgłoszenia ,oczywiscie wpłaty mozna dokonać na miejscu ,czekamy i bardzo dziękujemy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej mówiłem przyjeżdża ze mną kolega z żoną na trajce (bez noclegu) ale bedzie do końca i dwóch na moto ( z noclegiem).Zapłaca na miejscu. Natomiast mam pytanie jak wygląda sprawa z noclegami?.Czy trzeba ze sobą zabrać śpiwory?.Czy jest tam pościel. O której zaczyna się impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej mówiłem przyjeżdża ze mną kolega z żoną na trajce (bez noclegu) ale bedzie do końca i dwóch na moto ( z noclegiem).Zapłaca na miejscu. Natomiast mam pytanie jak wygląda sprawa z noclegami?.Czy trzeba ze sobą zabrać śpiwory?.Czy jest tam pościel. O której zaczyna się impreza?

Witam serdecznie Domki są w pełni wyposażone,ale w ośrodku obok,ponieważ na tym gdzie odbędzie się impreza wszystkie są już zarezerwowane.Dla dzieci festyn rozpoczyna się około 11.00 ,motocykle od 15.00 czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...