Skocz do zawartości

Zdane prawko na A :D


kornol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś nareszcie po ogromnie długim czasie oczekiwania egzamin na kat. A, nie muszę chyba mówić z jakim wynikiem :icon_mrgreen:

 

Ogólnie bardzo łatwo prosto i przyjemnie :)

 

Szczęście w neiszcześciu że Mała w niedziele a ja prawka nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zdania. W taką pogodę to czysta przyjemność ;) Ja zdawałem w śnieżycy w liściopadzie, co chwilę musiałem lewą ręką przecierać szybę bo ją śnieg zasypywał a jak zatrzymałem się na światłach to musiałem przecierać od wewnątrz bo parowała :) Pan egzaminator mi mówił przez interkom abym broń Boże nie przekraczał 30 km/h - później zrozumiałem o co mu chodziło (bo na kursie tylko raz (!!!!) jechałem trasą egzaminacyjną) - Piła to miasto kolein i czułem jak na większych moto się ześlizguje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! tez zdawałem w pile tyle ze w styczniu i akurat trafiłem na błoto poslizgowe i resztki sniegu. Bylo tak zimno ze az mi sie spieszyło (1 raz zeby wreszcie zejsc z tego moto) W taki dzien jak dzisiaj to samam przyjemnosc, jak ubiore skóre to az za gorąco na ale cóz =bezpieczenstwo przedewszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornol a co tam im trzeba mowic jak sie moto przepchnie metr? Bo w polowie maja mam praktyczny egzamin a nie pamietam o co pytaja i jak trzeba odpowiadac :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założysz kamizelke i kask z tym radyjkiem i sprawdzasz moto to sprawddzasz badz pokazujesz gdzie jest:

okienko od oleju, korek od wlewu oleju, naciag lancucha, dzwignia ssania, kranik paliwa, poziom paliwa w zbiorniku, poziom plynu hamulcowego, swiatla: poz.mij.drog. kierunki, swiatla stopu, sygnal: dzwiekowy i swietlny, dzialanie hamulca przedniego i tylniego, plynnosc ruchu kierownica, czy podpora zostala zwolniona, wtedy zaleznie jak chce egzaminator, albo zsiadasz i przepychasz albo jedziesz i tez zaleznie od tego jak ci kaze, ja najpierw mialem wzniesienie i hamowanie awaryjne, puzniej mialem zrobic 5 osemek, ale jak zrobilem 3 to mi powiedzial przez radio zebym slalom juz robil. slalom zrobilem, miasto zrobilem, skrucil mi miasto najbardziej jak mogl nawet bardziej niz wyznaczona trasa jest na A i tyle :D

 

Łatwo i przyjemnie :D nie ma sie czym stresowac :D

 

jak założysz kamizelke i kask z tym radyjkiem i sprawdzasz moto to sprawddzasz badz pokazujesz gdzie jest:

okienko od oleju, korek od wlewu oleju, naciag lancucha, dzwignia ssania, kranik paliwa, poziom paliwa w zbiorniku, poziom plynu hamulcowego, swiatla: poz.mij.drog. kierunki, swiatla stopu, sygnal: dzwiekowy i swietlny, dzialanie hamulca przedniego i tylniego, plynnosc ruchu kierownica, czy podpora zostala zwolniona, wtedy zaleznie jak chce egzaminator, albo zsiadasz i przepychasz albo jedziesz i tez zaleznie od tego jak ci kaze, ja najpierw mialem wzniesienie i hamowanie awaryjne, puzniej mialem zrobic 5 osemek, ale jak zrobilem 3 to mi powiedzial przez radio zebym slalom juz robil. slalom zrobilem, miasto zrobilem, skrucil mi miasto najbardziej jak mogl nawet bardziej niz wyznaczona trasa jest na A i tyle :D

 

Łatwo i przyjemnie :D nie ma sie czym stresowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cenne wskazoweczki :) Do zobaczenia gdzies na jakims zlocie :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie czy coś tu jest nie tak ??!!!!!!

 

23 miałem zdany egzamin. 23 wniosłem opłate. 24 papiery wysłane z WORD-u do mojego WK. do tego czasu jak wbijam na tej stronce na necie to nadal nie ma moich danych. dzwonilem do WK w pi.atek to powiedzieli że w poniedziałek wyślą papiery do wawy. Ale czemu nadal nie ma moich danych na tej stronce?!

 

I kiedy tego prawka sie moge spodziewać, jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie zawsze sa aktualizowane dane,ale nie boj sie :) Prawko do odbioru powinno byc za okolo 2-3 tygodnie od daty egzaminu :lalag: oczywiscie po oplaceniu haraczu w wysokosci chyba 70 zł :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie zawsze sa aktualizowane dane,ale nie boj sie Prawko do odbioru powinno byc za okolo 2-3 tygodnie od daty egzaminu oczywiscie po oplaceniu haraczu w wysokosci chyba 70 zł

wczoraj minął 2 tydzień. Tak, haracz opłaciłem 23 i zostawiłem w WORD-zie tak jak mi tam nakazali.

 

No właśnie na dowód twardy jak czekałem to trwało dosłownie tydzień.

22 złozyłem papiery i wieczorem już było na stronce i 29 na stronce sie wyświetłiło że do odebrania.

 

no nic, pozostaje czekać... a chciało by sie jeździć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli ze mam czekac 10-12 dni czyli od 6 maja idzie max 18 maj.

w koncu na legalu, bez przypalu i spierd... w krzaczory z asfaltu... ale nie powiem fajnie :]

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli ze mam czekac 10-12 dni czyli od 6 maja idzie max 18 maj.

w koncu na legalu, bez przypalu i spierd... w krzaczory z asfaltu... ale nie powiem fajnie :]

u mnie łaskawie po 12 dniach wysłali do wawy dopiero ( przynajmniej zapewniali że wyślą dnia 9) eh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...