Skocz do zawartości

Okazja! Suzuki GS500 - najładniejsze malowanie - roczni 1996


dwaku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu mojego rychłego wyjazdu z kraju rozważam przedwczesną niż planowana sprzedaż mojej pięknej Suzi. Zacznijmy od tego, że jest to rocznik '96 - jedyny w którym GSki posiadały piękną grafitową ramę, która w przeciwieństwie od standardowej srebrnej dodaje uroku i powoduje, że optycznie moto wygląda na bardziej "dorosłe". Moja maszynka nie posiada też najczęściej spotykanych białych felg, gdyż i te pomalowano grafitowo. By całość jeszcze bardziej wyglądała spójnie, silnik jest czarny a pozostałe elementy pomalowano pięknym metalicznym lakierem "wiśnia - bordo". To tyle w kwestii niezaprzeczalnej urody tego motorka, przy którym "zwykłe" GSki wyglądają blaaado i to bardzo.

 

Stan techniczny motocykla oceniam na bardzo dobry. Nie znoszę obecności słowa idealny w ogłoszeniach 2nd handów bo żaden wieloletni sprzęt taki po prostu być nie może. Motor był kupiony za pośrednictwem Motomotion, która to firma nie żeni badziewia. Suzuki jest przygotowana do sezonu, ubezpieczenie i badania są do jesieni (październik). Nic tylko odpalić i jeździć.

 

Przebieg wynosi niecałe 30000 km. Czy jest prawdziwy? Zapraszam do oględzin. Proszę szanować mój czas dlatego ludzi niezdecydowanych by kupić zdrową piękną maszynkę z góry będę odsyłał na drzewo :icon_twisted:.

 

Forma kontaktu:

[email protected]

 

Cena wyjściowa to 6000PLN. Myślę, ze biorąc pod uwagę ten konkretny egzemplarz, jest to dość atrakcyjna cena. Nie ma ciśnienia. Motorek może u mnie zostać - lubię go 8)

 

Fotki:

 

http://www.5050.pl/pliki/GS1.jpg

http://www.5050.pl/pliki/GS2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę szanować mój czas dlatego ludzi niezdecydowanych by kupić zdrową piękną maszynkę z góry będę odsyłał na drzewo :).

 

jak mnie irytują tego typu stwierdzenia w ogłoszeniach... ratuje Cię troszkę "Proszę" na początku zdania. Ale nawet jakbym był zdecydowany na GS to prawdopodobnie pominął bym to ogłoszenie bo nie lubie jak robi się ze mnie małpę i odsyła na drzewo. A to że jestem wymagający i zadaje tysiąc pytan przy kazdych ogledzinach nie znaczy ze jestem niezdecydowany, ale jak nie chcesz poswiecic mi swojego cennego czasu to trzymaj sobie to moto "bez cisnien" :cool:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie irytują tego typu stwierdzenia w ogłoszeniach... ratuje Cię troszkę "Proszę" na początku zdania. Ale nawet jakbym był zdecydowany na GS to prawdopodobnie pominął bym to ogłoszenie bo nie lubie jak robi się ze mnie małpę i odsyła na drzewo. A to że jestem wymagający i zadaje tysiąc pytan przy kazdych ogledzinach nie znaczy ze jestem niezdecydowany, ale jak nie chcesz poswiecic mi swojego cennego czasu to trzymaj sobie to moto "bez cisnien" :cool:

 

pozdro

 

WOW...

ale milo sie zrobilo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może faktycznie troche mnie poniosło za bardzo, co nie zmienia faktu ze nie lubie tego typu stwierdzen, ale to juz pewnie moj problem i powiniem zachowac go dla siebie.

 

peace, love and rock`n`roll nie chcialem nikogo urazic, przepraszam.

 

Trochę w Twoim stwierdzeniu racji. No cóż, trochę zbyt dobitnie napisałem ale mam takie a nie inne doświadczenia z kupującymi że już wolę wyjść na chama niż użerać się z objeżdżaczami sprzętów i gawędziarzami. :flesje: Jeśli jednak kogoś to uraziło to przepraszam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może faktycznie troche mnie poniosło za bardzo, co nie zmienia faktu ze nie lubie tego typu stwierdzen, ale to juz pewnie moj problem i powiniem zachowac go dla siebie.

 

peace, love and rock`n`roll nie chcialem nikogo urazic, przepraszam.

 

 

kolego sprzedawales kiedys moto??? jesli nie to twoje oburzenie jest uzasadnione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprzedawales kiedys moto??? jesli nie to twoje oburzenie jest uzasadnione...

 

nie, moto nie sprzedawalem, ale zmienialem dwukrotnie samochód. Poza tym siedze w handlu zawodowo więc moim skromnym zdaniem nie ważne co sie sprzedaje, jesli chce się dobrze sprzedać to i klienta trzeba szanowac choćby był najbardziej marudny ;)

 

ale to już może nie spamujmy koledze w wątku giełdowym :-) i tak już chyba za dużo powiedzieałem ;-)

 

 

pozdro i owocnych transakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, moto nie sprzedawalem, ale zmienialem dwukrotnie samochód. Poza tym siedze w handlu zawodowo więc moim skromnym zdaniem nie ważne co sie sprzedaje, jesli chce się dobrze sprzedać to i klienta trzeba szanowac choćby był najbardziej marudny :banghead:

 

ale to już może nie spamujmy koledze w wątku giełdowym :-) i tak już chyba za dużo powiedzieałem ;-)

pozdro i owocnych transakcji

 

 

to tak na koniec jak bedziesz sprzedawal, i trafisz na parunastu malolatow ktorzy usilnie beda chcieli przez telefon zamienic spzreta na malucha, pozniej kilkunastu ktorzy przyjada z okolicy bo daleko nie maja przejechac sie twoim sprzetem (a no co darmowa frajda bez zamaru kupna) kilkunastu gawedziazy ktorzy po ogladnieciu powiedza ze sie jeszcze wstrzymaja bo kumpel za 300euro sprowadzil r1.

 

 

ps. na pytanie czy idzie na kolo mow ze stanowczo nie i ze nie jedzie 200km/h oszczedzisz 50% durnego zawracania dupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak na koniec jak bedziesz sprzedawal, i trafisz na parunastu malolatow ktorzy usilnie beda chcieli przez telefon zamienic spzreta na malucha, pozniej kilkunastu ktorzy przyjada z okolicy bo daleko nie maja przejechac sie twoim sprzetem (a no co darmowa frajda bez zamaru kupna) kilkunastu gawedziazy ktorzy po ogladnieciu powiedza ze sie jeszcze wstrzymaja bo kumpel za 300euro sprowadzil r1.

ps. na pytanie czy idzie na kolo mow ze stanowczo nie i ze nie jedzie 200km/h oszczedzisz 50% durnego zawracania dupy :crossy:

 

;) O to mi chodziło właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...