Skocz do zawartości

Czy ktoś kiedyś próbował przerobic wizualnie f4 na f4i


grooby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem ciekaw a nigdzie na forum takiego tematu nie znalazłem, czy można przerobić zwykłą cbr 600 f4 99r na

f4i chyba produkowaną również od 99r.

 

Wydaje mi się, że boczne owiewki są identyczne a czacha jak to czacha jest zależna od stelaża pod nią ale tu pojawia się chyba problem czy ten stelaż będzie można bez problemowa wkręcić w ramę.

 

Może ktoś już miał taki pomysł i próbował go zrealizować :P

Edytowane przez grooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, a jaki jest cel nadrzędny? Będzie miała 5Km więcej? Będzie się lepiej prowadzić?

Bo jak masz wydawać kasę na lans, to sprzedaj tą i kup Bladego.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, a jaki jest cel nadrzędny? Będzie miała 5Km więcej? Będzie się lepiej prowadzić?

Bo jak masz wydawać kasę na lans, to sprzedaj tą i kup Bladego.....

 

 

A sens jest taki ze bedzie ja mozna pozniej sprzedac jakos f4i malo taki przeszczepow na allegro z sc28 i sc33 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie coś nam serwerek pada.

 

Koledzy wyglebiłem się i muszę zrobić wielkie zakupy a ceny są bardzo porównywalne. Z poprzednich plasticzków niema co skleić :biggrin:

 

650 własna przyjemność wizualna :), lansik czy wciskanie bajery przy sprzedaży jak tu rybson twierdzi nie koledzy to tylko dla mojej przyjemności a moim zdaniem przodzik f4i jest po prostu ładniejszy i nie da się ukryć, że łatwiej i szybciej można dostać wszelakie części.

Edytowane przez grooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa, no i widzisz, w takim układzie ja bym szukał po prostu co tańsze. Wybacz, ale w pierwszym poście to wyglądało na typowy lans. W układzie szlifa, to wszystko jasne....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...