Skocz do zawartości

Kupno TT 600 / 97 rok. Proszę o radę


Rekomendowane odpowiedzi

wersja 'e' ma kiepski tylni amor . lepiej szukac S albo R na kopke ale z dobrym amorem

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz teraz i ja chętnie coś odpowiem :]

 

jak sprawdzić rok:

numer ramy i dzwonisz do dealera yamahy

 

coś tłucze w zawieszeniu:

klocki na mocowaniu (takie smieszne cykanie)

 

łożysko głowki ramy, możesz to sprawdzić opierając przednie koło o krawężnik, ścianę pchając kierownice i cofając.

 

olej nie zmieniany od nowości o konsystencji wody z błotem

 

Co do plastików, jeżeli nie są strasznie wyjechane (na wylot lub prawie na wylot) to papier ścierny na wode załatwi sprawę, plastiki będą bielutkie i błyszczące. nowe nakejki cięte na ploterze to koszt około 60 zł a możesz sobie wybrać przy okazji "malowanie"

 

co do opłacalności, jeżeli śilnik chodzi ciuchotko, 5 bieg nie jest wyjechany (wrzucasz 5 i dajesz po dupie, jak nic nie przeskoczy nic nie bedzie pukać to znaczy że 5 zdrowa ;]) i motocykl Ci sie podoba to bierz! silnik jest nie wysilony (delikatnie słabszy niż w klr ale za to dużo fajniej oddaje moc i nie szarpie co jest niezłym zaskoczeniem) a eksploatacja bardzo tania, części jest od groma, na szuterki, na rybki na łąkę ideał :] cos wiecej szukaj z kopajką a jak coś jeszcze więcej to szukaj innego moto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rybki i nie tylko to KLR sie nadaje , TT mozna juz ladnie polatac w mietkim lub stromym terenie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitomen, taką właśnie jak ty miałem Kawe..

Jako ciekawostkę to powiem, że byłem z nią w jeziorze bo skarpa pod naszym ciężarek się zarwała..

Silnik nie zgasł a z rury pluło mi wodą..I jakoś wyjechałem... ;)

Uważaj na ośkę, na której jest przednia zębatka - mi się wytarła i jak skalkulowałem naprawę to moto sprzedałem...

 

Teraz chcę coś lżejszego bo kawa jednak to krowa.. Z tym że dużo mleka daje... :)

Biorę to moto - no chyba, że mi w sobotę przy odbiorze coś jeszcze podpadnie...

Edytowane przez ittmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walek zdawczy mialem wymieniany (stara historyja z forum) - ten obecny jest w super stanie ,tez mysle nad sprzedaza kawy bo apetyt rosnie w miare jedzenia :buttrock: , z tym ze ja poluje na LC4 albo XR

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...