Skocz do zawartości

AC w Allianz motocykla w leasingu? kto płaci?


fila
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsza obecnie oferte na AC ma Allianz, jednak w Radomiu karza mi placic dodatkowo 600zl na jakies inne niekomunikacyjne ubezpieczenie poniewaz moto jest w leasingu :icon_biggrin:

 

czy ktos mial podobna sytuacje a moze tylko mnie robia w konia bo wiedza, ze sa najtansi na rynku?

 

moze warszawie ktos ostatnio placil AC moto w lesingu?

 

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio w Allianz AC bo mieli najlepszą ofertę. Dodatkow okazało się że Pani walnęła się w obliczeniach zniżek i za dużo mi dała przez co oferta była atrakcyjniejsza o 300 zł. Później Pani do mnie dzwoniła, żeby mnie pospieszyć z dopłatą ale ja nie omieszkałem zadzwonić do Allianz i tam dowiedzieć się, że źle wyliczona skłądka to problem agenta anie mój bo ja polisę podpisałem razem z agentem i zarówno mnie jak i firmę obowiązują warunki zawarte na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio w Allianz AC bo mieli najlepszą ofertę. Dodatkow okazało się że Pani walnęła się w obliczeniach zniżek i za dużo mi dała przez co oferta była atrakcyjniejsza o 300 zł. Później Pani do mnie dzwoniła, żeby mnie pospieszyć z dopłatą ale ja nie omieszkałem zadzwonić do Allianz i tam dowiedzieć się, że źle wyliczona skłądka to problem agenta anie mój bo ja polisę podpisałem razem z agentem i zarówno mnie jak i firmę obowiązują warunki zawarte na umowie.

 

 

Trochę to także Twój problem. Bo agent będzie musiał zwrócić z własnego portfela tę pomyłkę. Więc chyba byłoby fair, gdybyś pokrył te róznicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach pewnie zaproponowałbym podział tej kwoty na pół, ale Pani mnie totalnie wkurzyła bo zadzwoniła do mnie, że musze dopłacić bo ona się pomysliła, żadnego "przepraszam", i jeszcze mi proponuje jakieś ubezpieczenia mieszkania, albo przejście do ich OFE, za co agent dostaje ciężką kasę.

Dwa dni mnie ponaglała kiedy zapłacę i kiedy zapłacę, więc zadzwoniłem do Allianz i resztę to już znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A teraz proszę o poradę co zrobić bo historia owa ma swój bieg dalszy.

Otóż: jakieś 3 tygodnie temu (dzień przed wyjazdem na urlop) otrzymałem pismo z Allianz wzywające mnie do zapłaty 306 zł brakującej składki.

A że żydek ze mnie i liczykrupa, postanowiłem zadzwonić pod podany w piśmie nr telefonu i dowiedzieć się niby czemu to ja mam płacić skoro zapłaciłem całość wskazaną w oryginale polisy.

Okazało się, że w centrali Allianz mają na wniosku i na kopii polisy AC inną kwotę do zapłaty niż ja na oryginale.

Pociągnąłem temat, wykonałem chyba z 10 telefonów i się okazało, że ... agentka dokonała SAMA zmiany we wniosku i na kopii polisy, PARAFUJĄC TO MOIMI INICJAŁAMI.

Oczywiście spotkałem się z ową agentką, która to cały czas szła w zaparte, że to moja wina bo powiedziałem że mam większe zniżki niż mam w rzeczywistości (co jest nieprawdą). W efekcie pani wzięła ode mnie druk z Allianz i pewnie postanowiła sama zapłacić.

Nie było ani jednego "przepraszam".

Napisałem o tym do dyrektora oddziału i do jednego z unit menagerów ale bez odzewu.

No i mam zamysł, żeby po pierwsze zgłosić to na policji, a po drugie może jakieś media by się zainteresowały, bo może proceder ten to nie jednostkowy przypadek?

Poradźcie proszę co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Agenci sa ubezpieczeni od pomyłek

 

B Z D U R A ,

nawet nie ma takiego ubezpieczenia,

i za kazda zle obliczona skladke agent doplaca z wlasnej kielni.

 

A teraz proszę o poradę co zrobić bo historia owa ma swój bieg dalszy.

Otóż: jakieś 3 tygodnie temu (dzień przed wyjazdem na urlop) otrzymałem pismo z Allianz wzywające mnie do zapłaty 306 zł brakującej składki.

A że żydek ze mnie i liczykrupa, postanowiłem zadzwonić pod podany w piśmie nr telefonu i dowiedzieć się niby czemu to ja mam płacić skoro zapłaciłem całość wskazaną w oryginale polisy.

Okazało się, że w centrali Allianz mają na wniosku i na kopii polisy AC inną kwotę do zapłaty niż ja na oryginale.

Pociągnąłem temat, wykonałem chyba z 10 telefonów i się okazało, że ... agentka dokonała SAMA zmiany we wniosku i na kopii polisy, PARAFUJĄC TO MOIMI INICJAŁAMI.

Oczywiście spotkałem się z ową agentką, która to cały czas szła w zaparte, że to moja wina bo powiedziałem że mam większe zniżki niż mam w rzeczywistości (co jest nieprawdą). W efekcie pani wzięła ode mnie druk z Allianz i pewnie postanowiła sama zapłacić.

Nie było ani jednego "przepraszam".

Napisałem o tym do dyrektora oddziału i do jednego z unit menagerów ale bez odzewu.

No i mam zamysł, żeby po pierwsze zgłosić to na policji, a po drugie może jakieś media by się zainteresowały, bo może proceder ten to nie jednostkowy przypadek?

Poradźcie proszę co robić.

 

moja rada:

powinienes spotkac sie z tym agentem i dyrektorem tego oddzialu przynoszac na spotkanie kopie swojego wniosku, by pokazac, ze agent falszuje wnioski - a policja g.wno z tym zrobi.

 

po drugie - skoro agencina w ten sposob zalatwia sprawe - nie zaplacilbym na Twoim miejscu tych trzech stow - chociazby,zeby pokazac , ze oszustwo nie poplaca.

 

a po trzecie - proponowal(a) ci ubezpieczenie mieszkania bo jest dodatkowa znizka na AC i OC z tego tytulu - ale to powinna ci to zaproponowac PRZED albo PRZY ubezpieczeniu moto.

 

po czwarte - trafiles na kiepskiego i nieuczciwego agenta .

 

 

PO PIĄTE I NA TEMAT: :biggrin:

leasingobiorca oplaca ubezpieczenie moto w leasingu, i jesli jest pelne ubezpieczenie OC I AC np. w Allianz - nie zgadzaj sie na jakies inne dodatkowe gowno, bo to wyciaganie kasy.

Edytowane przez Chri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...