Skocz do zawartości

Pomoc przy rejestracji wsk.


tomasz87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wez na zabytek, mniej pier...roboty, ale koszty wieksze, a jak bedziesz zasiadał, to wez swiadka, od którego kupiłes, zywego co powie ze miał od wielu lat, i nie pamieta skad ma(to jego ustawowe prawo do amnezji) albo ze on kupił od kogos kto zmarł, wstaw tu nazwe goscia z pomnika na pobliskim cmentarzu:-)Czemu? Bo nie bedzie przesłuchiwania swiadków, poszukiwania własciciela pisania ogłoszen w gazetach itd, czyli nie popełnisz błedu który ja zrobiłem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie taka ciekawostka. Na 90% bede mial zarejestrowana legalnie wsk b3 z '85. Przypomnialem sobie,ze kiedys kiedys kupilem od goscia rame ktora ten koles kupil z wojska. Spisalem umowe dostalem rame+ 2faktury (nie wiedzial ktora faktura jest na ta rame co mi sprzedal to dal 2 jakie mial). Poszedlem do WK i tam mila mloda pani ktora stoi na korytarzu podchodzi do mnie i pyta w czym moze pomoc :icon_mrgreen: Wiec pokazuje jej faktore i mowie,ze chcialbym zarejestrowac ten motor. Pani sie mnie pyta gdzie jest dowod rej. no to ja tak nie smialo,ze nie moge znalesc moze zgubilem itp. dala mi druczek o wydanie wtornika czy jakos tak. Mysle mila pani to sie zapytam w jakiej fazie jest ten motor(zarejestrowany,wyrejestrowany czy gdzies tam go maja w papierach) Poszla mila pani do pokoiku i za 2min. wychodzi i mowi,ze pojazdy wykupione z wojska nie posiadaja zadnych dokumentow :biggrin: zabrala mi druczek o wtornik i mowi,ze trzeba tylko przeglad+faktura+umowa i tyle !! Podsumowujac wojsko zabiera blachy dowody wszystko i daje nabywcy motor+fakture na ktorej nie ma nawet nr rejestracyjnego. Teraz tylko gdzies dorwe kwitek z przegladem i pomykam maszyne rejestrowac :icon_evil: :icon_evil: Ba nawet moge 2 zarejestrowac bo mam 2 faktury ;)

Edytowane przez tomasz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...