Skocz do zawartości

yamaha dt 125 vs kawasaki kmx 125


Rekomendowane odpowiedzi

grebur jeśłi chcesz sie dowiedzieć więcej wejdź do tematów poświeconym danemu motorkowi i tam zadaj pytnie, tam pisza ludzie którzy na tym jeździli i ci powidzą co i jak :icon_razz: pozdro

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grebur jeśłi chcesz sie dowiedzieć więcej wejdź do tematów poświeconym danemu motorkowi i tam zadaj pytnie, tam pisza ludzie którzy na tym jeździli i ci powidzą co i jak :( pozdro

 

 

Prawda.

 

>www.google.pl > KMX 125 Forum

>www.google.pl > DT 125 forum

Edytowane przez Kuba Stolarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno troche sie doczytać tam optymalnych opini , a w porównaniu to inaczej sie pisze, poniewaz oceniasz motor patrzac w porwonaniu do konkurenta, np. mowisz ze kawa jest bardziej poręczna, ale tez swoje wazy :( interesują mnie opinie posiadaczy

nadal jestem niezdecydowany co mam brac

myslicie ze 125 bedzie dla mnie za mocny ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jade sie przejechać kmx'em 125, ale zablokowanym, duzo roznica mocy jest miedzy zablokowanym a odblokowanym (chodzi o odczucia, bo z cyferek wiem ze to bedzie jakies 12koników) :icon_mrgreen:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie KMX i Dt to jeden czort , z tym że różnią sie kolorem ;)

 

Miałem KMX i sie fajnie latało z przodu zawieszenie deczko usztywniłem i było git :) kumpel miał dt i nie wiele się rózniła...

Po za tym KMX-y są o wiele tańsze niż DT, jak patrze na ceny z allegro to taniej by sie kupiło crossówke z tego samego rocznika... ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ten motor który akurat będzie w lepszym stanie na allegro czy gdzie tam chcesz kupić, bo to wszystko zależy w jakim stanie kupisz motocykl, jak będzie mina to nie zależnie czy to dt czy kmx i tak będziesz musiał w niego włożyć, ja miałem dt bo akurat tak z kumplem postanowiliśmy kupić takie same co by łatwiej z serwisem i takie tam........

pozdrawiam

 

kup ten motor który akurat będzie w lepszym stanie na allegro czy gdzie tam chcesz kupić, bo to wszystko zależy w jakim stanie kupisz motocykl, jak będzie mina to nie zależnie czy to dt czy kmx i tak będziesz musiał w niego włożyć, ja miałem dt bo akurat tak z kumplem postanowiliśmy kupić takie same co by łatwiej z serwisem i takie tam........

pozdrawiam

 

lepiej kup tańszego kmx i kup sobie ubrania na motor niż miał byś całą kasę wydać na dt i jeździć w dresach i korko trampkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek kupisz kmx czy dt nie będziesz zawiedziony, wszystkim da sie jeździć, szczerze to od kmx czy dt wolałbym rx albo crm, crm jest najmocniejsza z tych 4 ale też najwięcej waży

kdx to też dobre motocykle ale o klasę wyższe, bardziej wyczynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mtx?

mtx jakos mi nieprzypada do gustu, za stare troche

dzis byłem ogladać kmx'a i jest spoko, myslalem ze bedzie wiekszy i cieższy, lecz niemogłem sie przejechac bo tam koles cos marudził ze niezna moich umiejetnosci, ogolnie to fajny motorek, chyba bede sie czaił na kmx'a

a gdzie w nim są blokady ze tak znacznie zmiejszają moc ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mtx?

MTX 125 są mniej popularne od DT i KMX... Ale dobrego MTX można wyrwać za ok. 2500 tyle, że przed 90 roczniki, bo je chyba produkowali chyba do 91... Bo później było CRM, które również warto wziąć pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...