Skocz do zawartości

KRYM 2008


Anacho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieramy się wraz z kolegą ze Szczecina na Krym ze szczególnym uwzględnieniem po drodze Lwowa i Odessy.

Termin wyjazdu połowa lipca do bliższego ustalenia. Motocykle 2x Suzuki GSF 1250SA. Jeśli ktoś ma podobne plany wyjazdowe możnaby było się połączyć.

Opcjonalnie powrót mógłby odbyć się przez Karpaty rumuńskie (Transylwania). Czy ktoś wie może czy jest jakieś połączenie promowe Sewastopola do Konstancji? (nie uśmiecha nam się przejeżdżać przez Mołdawie)Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwów jak Lwów- odwiedzić warto, ale Odesse odradzam. To duże miasto, ciężko się połapać, jest drogo i brudno. Wiem, że z Odessy pływa prom do Warny (BG) a czy do Konstancji- nie mam pojęcia.

Po Mołdawii nie jeździłem ale ten kraj jak dobrze zaplanujecie przeskoczycie w ciągu jednego dnia. Uważajcie tylko żeby nie wjechać do republiki naddniestrzańskiej- tam jest podobno niezły meksyk i ostro kasę zbijają na turystach. Więcej o Krymie znajdziecie w wątkach z zeszłego roku. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=86251&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak wyglądają Ukraińsko-Polskie przejścia graniczne, wiem,że jest tłok i często parę godzin czekania, na mopliku w pełnym umundurowaniu i nie daj Boże w słońcu to katorga, czy można się przecisnąć poza kolejnością? Macie jakies doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przejścia byłem na moto kilka razy jedyne co należy zrobić to PCHAĆ SIĘ NA SIŁĘ !!!!!!!!!!!!!!

 

nie przepchniesz się stoisz i czekasz

 

Pamiętajcie tylko PRZEPYCHANIE <ROZPYCHANIE >I TO TAK PO CHAMSKU może tak na prawdę pomóc

 

ps."jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...