Skocz do zawartości

Honda HM 50 | Enduro 50


jack9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czytałem wiele postów o enduro 50 ale chciałem się jeszcze dopytać... Mam zamiar kupić enduro 50 ccm. Czytałem dużo o HM i myślę, że to było by najlepsze moto. Jeżeli ktoś ma takie moto i jeżeli chce oczywiscie, niech coś o nim napisze ( zawiecha, prędkość, utrzymanie itp. ). A może ma ktoś na sprzedarz takie Hm? Mam 4000 z małym hakiem ewentualnie... Patrzałem też Honde CR 80 ale raczej nie da się zarejestrować, chociaz z tym różnie jest bo kumpel ma RM 125 crossa i zarejestrowany, no ale dobra bo nie o tym miało być... ;] To jak możecie to piszcie jakieś informacje o HM 50. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sam posiadam takie moto, wiec troche wiecej sie o nim rozpisze.

Jak wczesniej wspomniał kolega silnik Minarelli AM6, chłodzony cieczą, dwie chłodnice, skrzynia biegów 6-o stopniowa. Spalanie to ok. 4 litry na 100 kilometrów. Zawieszenie - Tylny amortyzator regulowany, przedni KAYABA. Jak cos jeszcze chcesz wiedziec to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką na sprzedaż http://www.allegro.pl/item407622462_honda_...a_mx_cr%5D.html

 

Jak masz jakieś pytania to pisz na priv lub gg

 

ślinik wszytko cacy pali z 1 kopa nawet jaki zimny chodzi jak jebnięty, co do plastików to niedługo będą nowe bo właśnie jestem w czasie zakupów lecz nie mogę zaleźć takich w odpowiednim kolorze (boczki tylne i błotnik tylny) :biggrin:

W pełni zarejestrowany i opłacany oczywiście na motorower. Więc do wymienny tylko opona, tak to wsiadać i zapie**alać :icon_twisted:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak już wyżej koledzy powiedzieli, HM CRE posiada silnik minarelli am6 jest on bardzo popularny i można wszędzie dostać do niej części. Jak zabraknie Ci kucy :biggrin: to można kupić zestaw do przerobienia na 70ccm za jedyny 450-500zł w zestawie masz:

 

-cylinder

-głowica

-tłok

-pierścienie

-sworzeń i segery

-komplet uszczelek

 

Po przerobieniu na 70ccm HM-ka będzie zapi#rdalać jak glupia :crossy:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...