Skocz do zawartości

Wrażenia po obejrzeniu mbx-a


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Icea nie obraź sie na mnie ani nic ale to jest jedno z tych wieśniackich pytań których tak ponoć nie lubisz odść dużo ludzi goniłeś jak sie pytali i chwalili osiągami swoich maszyn a teraz takie pytani to nic osobistego ja też jestem ciekaw ale po tobie bym sie nie spodziewał przecież ty jestes obrońcą klasycznego stylu jazdy czyli rekracyjnego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea nie obraź sie na mnie ani nic ale to jest jedno z tych wieśniackich pytań których tak ponoć nie lubisz odść dużo ludzi goniłeś jak sie pytali i chwalili osiągami swoich maszyn a teraz takie pytani to nic osobistego ja też jestem ciekaw ale po tobie bym sie nie spodziewał przecież ty jestes obrońcą klasycznego stylu jazdy czyli rekracyjnego :roll:

 

Klasycznego?! ... nie ... nie klasycznego stylu jazdy. Po lesie jezdze jak szaleniec i wyciskam z mojej DT ostanie sily ... ale bardzo o nia dbam ...

A poniewaz kocham DLUGIE I DALEKIE podroze potrzebna mi jest predkosc min. 100 km/h - stad pytanie.

Czy ten 4T akceptuje taka predkosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewek oryginalnie nie ma..nawet nie ma miejsca by je zamocowac bo to jest wersja F..a tak sa oznaczane NSR bez owiewk...o jaka rure na dole Ci chodzi? cos z nia tak? jesli mowisz o braku farby;) to dawno juz jest to zmienione...pomalowalem na czarny polysk caly wydech razem z "kolankiem" i kapy boczne silnika..teraz wyglada super:) a co do osiagow to nie wiem.ma 33 konie..jechalem 130 i jeszcze by lekko szla dalej..przed remontem podobno leciala kolo 150 a teraz nie wiem bo nie sprawdzalem...napisz tylko czy o to chodzilo z rura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci ta CM`ka ciagnie ?
szczerze nie liczy sie to dla mnie, zreszta nie jest to motorek do bicia predkosci. przelotowka 100 km/h - wtedy jest zdrowo, katalogowa predkosc max. jest 115 km/h wiec nie sadz zeby te 100 km/h bylo dla cmki jakies zarzynajace.
napisz tylko czy o to chodzilo z rura?
mowilem wlasnie o tej farbie = ]. jeszcze jedno - ja w sumie na nsrkach sie nie znam ale wersja F bez owiewek jest duzo ladniejsza niz z... mowie tak bo wiesz.. scigi mnie nie bawia a jak scig jest bez owiewek to optymistycznie rzecz biorac mozna go nazwac naked - bikiem - a to juz "zle" nie jest! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz mnie bawi jedno i drugie...NSRki ogolnie podobaja mi sie wlasnie w wersji F...jakbym mial dostac motocykle podobnej klasy ale wybor bylby miedzy scigaczem a nakedem to musialbym sie powaznie zastanowic...nakedy cos w sobie maja..swietne sa:)

 

P.S. A ta rura jak juz wspomnialem "pokolorowana" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi ograniczeniami na moc ... jezeli kupie "za silny" motorek czy moge to jakos "odkrecic"?
wiadomo ze do 11 kW i125 ccm (nie lub ! ! niestety...). W dowodzie jednak jest miejsce w tabelce gdzie pisze pojemnosc/moc i nie musza byc obie dane wpisane - ja mam wpisana tylko pojemnosc. z tym "i" roznie mowia - ze czytac mozna jako "lub" i ze nie mozna... i tak samo policja roznie to egzekwuje! to jest jedna z tych sliskich spraw nad ktora dlugo dumalem :D - ale biorac pod uwage ze znalem przypadki gdzie gosciowi z A1 na ETZ 150 cofnieto prawko (ma 150 ccm ale nie ma wiecej niz 11kW) i przypadki z opowiadan znane ze niby mial 125 ale wiecej niz 11 kW i policjant byl nieugienty, wolalem sprzedac ETZ i uzbierac na japonskie 125... i nie zaluje! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...