Skocz do zawartości

SIdi vs alpinestars


Rekomendowane odpowiedzi

Moje VERTIGO nie były z dziurami w wersji AIR ..... a i tak puszczają wodę - taka specyfika buta ......

oczywiście każdy ma swoje zdanie i doświadczenia ....

 

osobiście mam ...... ale na dalsze podróże szukam czegoś bardziej wygodnego i suchego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwracam do sklepu. I znów pojawia sie problem co dalej w kwocie 800-900zł. Nieprzemakalność nie jest dla mnie priorytetem, bardziej chodzi o dobrą wentylacje ale bez skrajności typu wersje "air" - perforowane.

W poznaniu ciężko przemierzyć alpiny :( Bo chyba z SIDI nie mam co szukać innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj nowy model SMX Plus i jestem zachwycony wygodą. Tylko mam dylemat rozmiar 42 ( taki jak noszę na co dzień ) jest idealny, but jest dopasowany , nigdzie nie uwiera, nie ciśnie i myślę że z uwagi na dość miękki środek - pianka/ gąbka jeszcze się ułoży dopasuje do stopy.

Czy dmuchać na zimne i brać rozmiar 43 - tutaj noga nie lata ale też nie przylega tak dokładnie. Mając na uwadze ułożenie się buta pod stopę obawiam się że może być w późniejszej eksploatacji już luźny.

Co doradzicie ? Jak ma się do tego teoria kupowania butów motocyklowych rozmiar większych niż normalnie nosimy? Z drugiej strony czytałem że nie tyczy sie to alpiny ...

Edytowane przez trovao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj nowy model SMX Plus i jestem zachwycony wygodą. Tylko mam dylemat rozmiar 42 ( taki jak noszę na co dzień ) jest idealny, but jest dopasowany , nigdzie nie uwiera, nie ciśnie i myślę że z uwagi na dość miękki środek - pianka/ gąbka jeszcze się ułoży dopasuje do stopy.

Czy dmuchać na zimne i brać rozmiar 43 - tutaj noga nie lata ale też nie przylega tak dokładnie. Mając na uwadze ułożenie się buta pod stopę obawiam się że może być w późniejszej eksploatacji już luźny.

Co doradzicie ? Jak ma się do tego teoria kupowania butów motocyklowych rozmiar większych niż normalnie nosimy? Z drugiej strony czytałem że nie tyczy sie to alpiny ...

 

nie rozumiem

pytasz się czy kupić dobre buty czy za duże?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem

pytasz się czy kupić dobre buty czy za duże?

Jak tak na chłodno myślę to tak.

Naczytałem się tu i ówdzie że buty motocyklowe kupuje się o rozmiar większe niż się nosi normalne "adidasy" - i chyba to zrobiło mi burze z mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzałem kilka modeli SIDI i każdy sprzedawca mówił żeby brać rozmiar większe, bo włochom rozmiarówka nie wyszła...

żeby było smieszniej dwa rodzajue buta w wersji Rain i GTX leżały totalnie różnie na nodze (to był chyba model Strada)

ale faktem jest że za każdym razem musiałem przymierzyć numer większe

 

w końcu kupiłem Daytony Travel Star, w których najlepiej się czułem

 

a w Poznaniu kilka miejsc jest gdzie Sidi dostaniesz, przynajmniej jeszcze niedawno było

motocykle-polska.pl

rapid motocykle

moto-akcesoria

honda karlik w baranowie... chociaż tu mogę się mylić

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...