Skocz do zawartości

Wesele 29.03.2008 Ostrówek; Majdan


Listek31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok więc tak

Jeśli chodzi o pogodę to buty na parapecie panna młoda trzyma (przesąd), u ksiedza dane, ogólnie ma być.

 

U Pawła (czyli w Ostrówku) mamy być na 16.00 - 16.15 bo o 17.00 trzeba być już w kościele jest to dosłownie rzut beretem od panny młodej i od niego bo oni naprawdę przez drogę sąsiedzi he he

Ale zawsze 220 gości zanim przejedzie to trwa.

 

Proponuję dwa miejsca spotkania - osoby które się zadeklarowały są z różnych części Warszawy. Więć szkoda aby nadmiernie palić paliwo.

Każdy wybierze sobie sam gdzie mu wygodnie ja ustale tylko godziny i miesca.

 

1) Miejsce południowe to Metro Wilanowska - pentla dla autobusów (jest duża zawsze znajdzie sie miejsce dla kilku motocykli). Godzina 14.10 - 14.20

 

2) Miejsce północne to McDonald na ulicy Łodygowej (jest to skrzyżowanie trasy białostockiej dokładnie ulica Radzymińska i Łodygowa)- 15.00-15.10

 

Jak by co pamiętajcie 600-624-467 mój kom

 

Ja zaczynam z południowego miejsca z grupą motocyklistów dalej McDonalda na Łodygowej zabieramy reszte i lecimy łodygową przez Ząbki dalej Zielonka i Wołomin ogólnie cały czas prosto i na pierszeństwie przejazdu.

Dopiero w Wołominie skręcamy w prawo na światłach w ul. Szosa Jadowska i pedzimy aż będzie znak Ostrówek 0,5 km (strzałka) skręcamy w lewo dojeżdzamy do Ostrówka palej na prawie cały czas, mijamy bankomat i skręcamy w prawo w drogę już gruntową małe dołki ale to tylko mały kawałek motocyklem spoko.

 

Będziemy prowadzic całą kolumnę do kościoła a potem z kościoła do sali weselnej OSP Majdan. Na skrzyżowaniu ze światłami wspomoże nas policja - Paweł nagrywa sprawe.

Będziemy blokować tylko drogi na których wymuszamy pierszeństwo (w celu zachowania całej kolumny gości).

 

Pisząc to widzę za oknem śnieg i nie wiem ilu z was przyjedzie ale każdemu podziękuję z osobna.

 

Plan jest taki.

Dwa motocykle będą zamykać cały kordon gości jadąc na końcu.

Reszta będzie jechała wokół samochodu młodych i kolejno będzie zamykać potrzebne drogi.

 

Reszte dogadamy na miejscu bo nie wiem ilu was będzie.

 

Jeśli ktoś coś od siebie to prosze każda rada dobra.

 

Ja może dodam iż ostateczna decyzja (bo pogoda narazie du*pa) to sobota rano napisze kilka słów na forum w tym temacie

 

Pozdro

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie około 13 ma padać, ale wiadomo co icm to icm, sprawy zmieniają się dynamicznie :icon_biggrin: jeżeli będzie pogoda to ja najprawdopodobniej będę się urywał z grupą późniejszą o ile nie przypałuję sam w ostatniej chwili, ale to pewnie będę wiedział w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=wo...aj&moreCities=1

 

Tu jest link do zumi jeśli chodzi o określenie który to Ostrówek bo faktycznie sa dwa. Jest miedzy Wołominem a Tłuszczem 0,5 km od drogi 634.

 

Szkoda że Asiu ciebie nie będzie taki ładny szczurek na kasku strata dla kamerzysty.

 

A kamerzysta dostanie naklejke forum motocyklistow to tak żebyście go przepuszczali bo chłopak juz ma lęki, podobno kiedyś go prawie pobili na weselu.

Edytowane przez Listek31

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten przeciw deszczowy komi al etrzymam kciuki że będzie pogoda zapowiadali wczoraj na soboteę 10-15 stopni a śniegu już nie ma więc moż esie uda

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trzymam kciuki za pogodę. Jeśli nie będzie padało, to chętnie wezmę udział w tym zamieszaniu ;)

I zabiorę ze sobą dodatkowy kask :icon_biggrin: ... kto wie - może się przydać pannie młodej, albo chociaż świadkowej :biggrin:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jeśli ktoś coś od siebie to prosze każda rada dobra.

...

 

Tak sobie myślę... sporo pojazdów będzie w kolumnie... żeby rozpoznać, który samochód jedzie z gośćmi na wesele, proponuję rozdać przed kościołem (albo jeszcze wcześniej...) każdemu kierowcy kolorową wstążkę. Niech przywiąże do antenki :biggrin:

Wtedy będziemy wiedzieli, które pojazdy są "uprzywilejowane" :icon_biggrin:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... sporo pojazdów będzie w kolumnie... żeby rozpoznać, który samochód jedzie z gośćmi na wesele, proponuję rozdać przed kościołem (albo jeszcze wcześniej...) każdemu kierowcy kolorową wstążkę. Niech przywiąże do antenki ;)

Wtedy będziemy wiedzieli, które pojazdy są "uprzywilejowane" :bigrazz:

 

Całkowicie się z toba zgadzam. Zadzwonie do Pawła i mu powiem.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogoda dopisze wstępnie możesz na mnie liczyć. bede na wilanowskiej około 14:15 :icon_razz:

 

Jeżeli pogoda dopisze wstępnie możesz na mnie liczyć. bede na wilanowskiej około 14:15 :clap:

Sorki zapomniałem będe suzuki nie kawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wśród zmotoryzowanych gości weselnych będą chętni do wzięcia udziału w akcji "Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie.", to oczywiście chętnie okleję im furki na miejscu :crossy: Żółtych naklejek nie powinno zabraknąć :crossy:

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...