Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ty belgu główny organizator i nie mozesz jechac. probuj jednak sie wyrwac. :icon_mrgreen:

W piatek moj kumpel ma urodziny wiec sobota odpada...

A generalnie w weekend bede mial pod popieka swoje bylego psa (znaczy sunie) zatem

nie moge jej zostawic samej na tyle godzin w domu.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę, że powoli trzeba konkretyzować już termin - sobota czy niedziela ???

 

Tak mi przyszło na myśl, że przecież Ci którzy chca jechać w sobotę mogą jechać w sobotę, a Ci co w niedzielę, niech jadą w niedzielę. Może w ten sposób rozwiążę siękwestia zbyt dużej grupy

 

Zatem proponuję aby odpowiadając na ten pościk drogą "ODPISZ" zaczynać wypowiedź od "sobota" lub "niedziela", wtedy wyklaruje się jasna sytuacja.

 

Pozdrawiam :) :icon_eek:

 

Zdecydowanie niedziela :biggrin:

Cały czas zaklinam pogodę :icon_rolleyes:

Oczywiście preferuję prędkość "spacerową"...

 

R. :smile:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za niedzielą :crossy:

 

P.S.

Roberto ....a masz kurze łapki, świeżą kaczą krew i ususzone jądra bawoła ? :icon_twisted:

Bez tego trudno Ci będzie zaklęcie zrealizowac ....i jeszcze ognisko powinienes na srodku pokoju rozpalic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem, że sunie porywasz na stałe? Czy tylko czasowa adopcja?

tylko na weekend...

 

A Siostra nie może sie nią zaopiekować? :)

A gdzie Tatakis i Mamakis wybywają??!!??!!? Co to ma znaczyć?!?!?!?! :)

Zawsze możesz przywiazać sunie do kaloryfera. Jakbyś nie wiedział jak, to pytaj Klaudiusza. :)

Nie rozumieta chlopaki... Foxy to sunia, ktora jest Mariolki (mojej ex).

Dostala ja ode mnie jak psina miala 2 miesiace i wzialem ja ze schorniska Na Paluchu.

Tutaj macie fotki ---> FOXY

Poniewaz rozstalismy sie z Mariola (wyprowadzila sie ode mnie) to psinka poszla razem z nia.

Ja bardzo za psinka tesknie i skoro mam mozliwosc zaopiekowac sie na weekend to chetnie to robie.

 

Kilka osob z tego grona mialo okazje poznac Foxy... a niektorzy jak Asia maja z nia fotki ;)

FOTKA

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ................................. o ja pitole .................................... no załamałeś mnie chłopie .......................... no normalnie załamka ........................ Ex sobie idzie w Tango na cały Weekend i zostawia swojemu Ex psinke bo on za nią tęskini bardzo :)

 

BRAVO :) Buhahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu poproś Igora o opiekę, on wie jak się zająć pieskiem.

 

 

A ty Klaudiuszu się nie nasmiewaj. Rozstania to poważna sprawa. Mozna stracić........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........pieska.

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ................................. o ja pitole .................................... no załamałeś mnie chłopie .......................... no normalnie załamka ........................ Ex sobie idzie w Tango na cały Weekend i zostawia swojemu Ex psinke bo on za nią tęskini bardzo :)

 

BRAVO :) Buhahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Klaudio... Mariola wie jak duzo dla mnie znaczy Foxy... nie musiala mi jej zostawiac... mogla zostawic ja

swoim rodzicom, z ktorymi teraz mieszka. Ale poniewaz wie jak bardzo mi psiny brakuje to zaproponowala,

ze mi ja na weekend podrzuci. Ja chetnie sie zgodzilem. To moja decyzja i prosze nie kpij z tego.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...