Skocz do zawartości

Husaria pod "pręgierzem"


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posty przenioslem bo tutaj chyba jest ich miejsce.

 

Przemek jezeli wpisales prawdziwe dane to 18 wrzesnia 2006 skonczyles 18 lat - wiec od tej daty mozesz miec prawo kjazdy kart A, dwa lata mina we wrzesniu wiec na razie masz tlyko 1 rok prawo jazdy. ja rozumiem sa jeszcze karty rowerowe, motorowerowe i A1. Ale na motocyklu mozesz jezdzic od 18 lat.

 

A Twoja postawe rozumiem. Lepiej nic nie robic bo jak cokolwiek zrobie to moge byc poddany krytyce, a tak nie robie nic i sobie krytykuje bo sie filmow naogladalem i wiem wszystko najlepiej.

 

Klasyczny przyklad Andrzej Leppera. Dopoki nie doszedl do wladzy opowiadal jak wszystko powinno wygladac - a jak doszedl do wladzy - no comments. Tak samo jest z Toba. Nie zrobisz nic a bedziesz krytykowal. Ale coz - takie Twoje prawo.

 

ps. Krew oddaje regularnie od 1991 roku. I uwierz nie robie tego na pokaz tyko z innych pobudek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motocyklu jezdze od 2004 roku , pomijajac wszelkie motorowery, dodam ze legalnie z prawkiem A1,swoja droga uwazam ze kazdy powinien zaczynac od malych pojemnosci, a nie przescigac sie w tych najwiekszych. Ponadto ta lanserke i pokazowke nie odnosilem do oddawania krwi... Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem motocykl ? Moze jakas kwota , pojemnosc? Dla mnie 125tka to tez motocykl a w 2004 to w 'dupie byliscie , gowno widzieliscie' a nie siedzieliscie na motocyklu. Pozdrawiam Prawdziwych HusarzoMotocyklistow. Jestescie the best na region pilski i robicie zajebiste imprezy , ktorych nikt nigdy nie powtorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1986 jezdzilem jawa 50, w 1990 mialem jawe ts 350. wtedy japonia byla poza zasiegiem, pamitam jak dzis slinilem sie do shadow 1100 za 16 tys pln. A co do reszty masz racje - my jestesmy do bani no cos robimy a ty jestes debesciak bo nic nie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie My wy? Przeciez Ty to zadne "my"? Ogarnij sie i zacznij siebie traktowac jako siebie a nie jako klub husaria , a wtedy mozna toczyc dalsza rozmowe.

Widzisz Ty to Ty, zaczynales od 50 i to sie chwali, a gdzie inni za ktorymi tak wystawiasz 'tylek' ? Warci sa tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie kuzwa spokoj! powalilo Was? to się robi juz nudne.

niech kazdy robi co chce i da spokój innym!

pozdrawiam WSZYSTKICH!

 

 

i w koło macieju.... znowu kłótnie

 

Przemek rozumiem co sadzisz o ,,bajkerach" ale wiesz, kazdy niech sobie robi co chce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Martęęę :icon_twisted: NAJPIERW SIE GODZICIE A PO 1 DNIU CO ?

Przemku zlituj sie , Artur ma wieksze doswiadczenie w moto bo jest starszy i posiadał za pewnie wiecej maszyn. Nie chodzi mi o to zebys zle zrozumial ze im czlowiek starszy to ma wieksze doswiadczenie!

Po prostu w tym przypadku chyba tak jest:)

Koniec tych przemądzan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Martęęę :icon_twisted: NAJPIERW SIE GODZICIE A PO 1 DNIU CO ?

Przemku zlituj sie , Artur ma wieksze doswiadczenie w moto bo jest starszy i posiadał za pewnie wiecej maszyn. Nie chodzi mi o to zebys zle zrozumial ze im czlowiek starszy to ma wieksze doswiadczenie!

Po prostu w tym przypadku chyba tak jest:)

Koniec tych przemądzan?

 

błagam, kooooniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...