Skocz do zawartości

Lublin 2008


Dexio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam sie jednak, ze troche moze Etka odstawac od reszty. To wszytko, robcie sobie co chcecie :)

nie wiem jak ta konkretna etka i prowadzacy, ale ogolnie mozesz sie czasami mocno zdziwic oceniajac motocykle po mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wezmiecie Lodziaka pod skrzydelka? :icon_rolleyes: Obawiam sie, ze ciezko bedzie mi znalesc 11 kolegow z Lodzi chetnych na taka wycieczke.

 

Stary tu jest tylu chetnych ze trzeba ze 3 terminy ustalic.

 

pzdr

 

tutaj link tego o cyzm mowi JOAŚKA

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...hl=LUBLINerring

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja korzystajac z braku innych chetnych ustalam miejsce odlotu:

godzina 8:15 wszyscy zatankowani i gotowi do drogi

pierwszy Orlen po prawej stronie jadac od Warszawy za skretem na Wiązowną, trasa lubelska

około 15km od skrzyżowania Warszawa/Terespol/Lublin, około 7km od skrzyżowania trasy lubelskiej z drogą na Wiązownę (najprawdopodobniej zupelnie pierwszy od Warszawy po prawej, ale nie bede na 100% mowil)

 

ze mna bedzie minimum 12 osob i zwykle sie tam spotykamy (bo czesc dojezdza nie od strony Warszawy)

 

jak ktos chetny na wspolny przelot z Wawy to niech daje znac PW

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja korzystajac z braku innych chetnych ustalam miejsce odlotu:

godzina 8:15 wszyscy zatankowani i gotowi do drogi

pierwszy Orlen po prawej stronie jadac od Warszawy za skretem na Wiązowną, trasa lubelska

około 15km od skrzyżowania Warszawa/Terespol/Lublin, około 7km od skrzyżowania trasy lubelskiej z drogą na Wiązownę (najprawdopodobniej zupelnie pierwszy od Warszawy po prawej, ale nie bede na 100% mowil)

 

ze mna bedzie minimum 12 osob i zwykle sie tam spotykamy (bo czesc dojezdza nie od strony Warszawy)

 

jak ktos chetny na wspolny przelot z Wawy to niech daje znac PW

 

Jaką prędkość przelotową zakładacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...