Skocz do zawartości

HALO LEGIONOWO I OKOLICE


jaworkawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są preferowane prędkości? Bo ja to nie pałuje ani po mieście ani poza miastem.

 

Prędkości oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Ja uważam, że jeżeli lecimu w danej grupie to mamy predkość dostosowana do najsłabszego motonity.

 

Dzisiaj troche polatałem nieduzo ale zawsze lepsze 60 km niz nic.

polecam zawsze warto oderwć sie od świątecznego stołu i troszke sie zrelaksować w inny sposób.

:flesje: :wink:

 

Widzę, że jest trochę forumowiczów z moich okolic :bigrazz:

Na pewno fajnie by było pojechać razem na otwarcie sezonu :smile: , ale to jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że do tej pory już trochę kilometrów (wspólnie) nakręcimy :wink: Niech no się tylko pogoda troche poprawi... :crossy:

 

Powiem Ci że bardzo ciekawą sprawą jest poświęcenie motocykli w Czestochowie ( chyba podobny termin).

Nie znam szczegółów, jak ustale to napiszę

Edytowane przez jaworkawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem Ci że bardzo ciekawą sprawą jest poświęcenie motocykli w Czestochowie ( chyba podobny termin).

Nie znam szczegółów, jak ustale to napiszę

Czytałem na forum, że niektórzy w sobotę zaliczają otwarcie sezonu na Bemowie, a w niedzielę w Częstochowie (niestety podobno imprezy są w ten sam weekend).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Śledzę wątek, póki co rozgrzewam się w dojazdach do pracy (Skrzeszew <->Mokotów), śledzę temat i mam nadzieje na spotkanie na trasie, generalnie piszę się do grupy speed max ok. 100 - 110 km/h :)

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Śledzę wątek, póki co rozgrzewam się w dojazdach do pracy (Skrzeszew <->Mokotów), śledzę temat i mam nadzieje na spotkanie na trasie, generalnie piszę się do grupy speed max ok. 100 - 110 km/h :cool:

Pozdrawiam.

 

będziemy musieli ustawić się na małe latanie ( tylko niech ta tragiczna pogoda sie juz skończy, dzisiaj od rana snieg):

:icon_biggrin: "Ładną mamy zime tej wiosny" :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy musieli ustawić się na małe latanie ( tylko niech ta tragiczna pogoda sie juz skończy, dzisiaj od rana snieg):

:) "Ładną mamy zime tej wiosny" :flesje:

Dzisiaj słyszałem, że podobno w przyszłym tygodniu w Polsce ma być nawet do 19 stopni. Może więc wiosna jednak w końcu przyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy musieli ustawić się na małe latanie ( tylko niech ta tragiczna pogoda sie juz skończy, dzisiaj od rana snieg):

:) "Ładną mamy zime tej wiosny" :flesje:

Dzisiaj słyszałem, że podobno w przyszłym tygodniu w Polsce ma być nawet do 19 stopni. Może więc wiosna jednak w końcu przyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Off-road? czy on-road?

Objeżdżam Choszczówkę, Legionowo, N. Dwór... i te okolice - po krzakach oczywiście.

outa

 

To Ty latasz tym chaszczolotem wzdluz torow w legionowie nieopodal stacji pkp? :biggrin: zawsze grzebiac przy moto w garazu jak slysze spustoszonego singla aka ostra cwiara to nawet nie zdarze wyleciec zeby zobaczyc Twoj przelot :bigrazz:

 

Co do wspolnego latania to jak najbardziej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To Ty latasz tym chaszczolotem wzdluz torow w legionowie nieopodal stacji pkp? :P zawsze grzebiac przy moto w garazu jak slysze spustoszonego singla aka ostra cwiara to nawet nie zdarze wyleciec zeby zobaczyc Twoj przelot :biggrin:

 

Co do wspolnego latania to jak najbardziej :lalag:

 

czasami tamtędy się przedzieram za N. Dwór, czasami nawracam na przejeździe w kierunku Wisły... to dość "ruchliwa przelotówka" ;) trudno powiedzieć. nie trzeba w korku w Jabłonnej kombinować :cool:

Edytowane przez outalien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakiegoś DOBREGO mechaniora u nas na wsi? :banghead:

 

Pozdrawiam.

 

 

Siemka, zerknij http://www.demczuk.pl/ W Nowym Dworze. Robił mi przegląd, wymiana opon, olej w lagach, napęd... na stronie są referencje.. aczkolwiek ostatnio strasznie ciężko z terminami u niego.. . na podsatwie moich skromnych doświadczeń mogę polecić punkt.

 

Pozdrawiam.

 

Temat dotyczący Legionowa, może kogoś zainteresuje:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=95258&st=0

 

 

Siema,

 

czytałem, mamy bana na ulice Piłsudskiego... bezradni kretyni,szkoda gadać.. :P ;) ..

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siema,

 

czytałem, mamy bana na ulice Piłsudskiego... bezradni kretyni,szkoda gadać.. :banghead: :P ..

 

Pozdrawiam

 

Na razie na znakach mamy worki na śmieci więc dzisiaj po niej śmigałem bezkarnie ;)

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potwierdzam, tez z czystym sumieniem moge polecic serwis Demczuk Motocykle. Serwisuje tam swojego sprzeta od trzech lat i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. A ze z terminami u Michala ciezko - to tylko swiadczy o renomie warsztatu

 

Pozdr

 

PS A z Pilsudskiego to rzeczywiscie pojechali po bandzie... :icon_biggrin: :banghead: :banghead:

Edytowane przez KrisP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...