Skocz do zawartości

HALO LEGIONOWO I OKOLICE


jaworkawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiejs zaprzyjaznionej stacji kontroli pojazdow w celu przeprowadzenia badania technicznego do rejestracji moto. Ma ktos z was gdzies jakis kontakt? Kurde pogoda taka ze az sie scyzor w kieszeni otwiera kiedy moje moto musi stac w garazu :)

 

Dajcie mi jakies info na PW, oczywiscie w razie pomocy odwdziecze sie odpowiednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs zaprzyjaznionej stacji kontroli pojazdow w celu przeprowadzenia badania technicznego do rejestracji moto. Ma ktos z was gdzies jakis kontakt? Kurde pogoda taka ze az sie scyzor w kieszeni otwiera kiedy moje moto musi stac w garazu :icon_razz:

 

Dajcie mi jakies info na PW, oczywiscie w razie pomocy odwdziecze sie odpowiednio :buttrock:

 

Przeglądy robią na pewno w tym serwisie pod wiaduktem w Legionowie. Ja tam robiłem pierwszy przegląd rejestracyjny w kraju, rok temu. Fachowo i bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo, o tym samym myslalem.

Co do stacji kontroli pojazdow przy wiadukcie, to raz tam bylem zetem i nigdy wiecej.

Kto jest oblatany w temacie ten wie kto tam pracuje.

 

Dobra startuje do Michalowa. Juz niedlugo wypuszcze sie moim 60 konnym :D powtorkiem po Lego :) .

To bedzie jazda , tylko musze go troche wyciszyc bo dudni jak ta lala :biggrin:

 

ps. Krisu masz jakis kontakt w Michalowie? Jakby co to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w Michałowie Reginowie - stacja kontroli przy Polmozbycie. Nigdy tam nie miałem problemów.

 

Pozdr

 

A to ja nic nie wiem.

Mieszkam w Chotomowie dopiero od roku i jak robiłem pierwzy przegląd to mi zrobili z rok temu...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do zapoznania się z tematem "na rybkę". Może ktoś jutro ma ochotę się spotkać nad Zalewem, w końcu to tak blisko, że nawet na chwilę można podskoczyć :crossy:

Ja dziś nie dam rady polatać :clap: bo chęci są zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat 2 dni wolne, więc jutro chętnie się pojawię w Nieporęcie :wink:

Ale wracając do dnia dzisiejszego, to może jednak ktoś się skusi - czekam na odpowiedź do 13.30 i wystawiam sprzęta :wink:

 

 

Około 18, chętnie na mały spacerek bym się udał.

Siema Miro :icon_mrgreen:

Spoko, jak nie możesz wcześniej to może być i 18.00

Gdzie się ustawimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na Shellu?

No to jesteśmy umówieni: 18.00 Shell w Legionowie :lalag:

Gdyby ktoś jeszcze był chętny to oczywiście będzie mile widziany :wink:

Pozdro

 

No i polecieliśmy z Mirem na colę do Broku :wink: ;) Było jak zwykle :icon_mrgreen: :lalag:

Do zobaczenia jutro nad Zalewem :wink:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...