Skocz do zawartości

VTX 1300 Retro , czy Yamaha XVS 1300 Midnight Star - oto jest pytanie


sabol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteś zainteresowany nówkami to mam oponiarza ściąga naprawdę to co warto i to co jest na topie. Po targach w Lipsku przywiózł wiedzę w temacie nowości. Można mu ufać. Sam się przekonałem na własnym sprzęcie że szkoda pieniędzy na "dobre i tanie" - nie ma takiego pojęcia. Jest albo dobre, albo lepiej jeździć na "slickach" z punktu bezpieczeństwa na jedno wyjdzie. Jak coś to pisz na PW.

 

Pozdrowienia

 

Jak najbardziej nowkami a konkretnie Dunlop D221 to co mam w oryginale, podaj cene tu na forum jesli mozesz, mysle ze dobrą ceną nie tylko ja bede zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej nowkami a konkretnie Dunlop D221 to co mam w oryginale, podaj cene tu na forum jesli mozesz, mysle ze dobrą ceną nie tylko ja bede zainteresowany.

 

Ja mam inne zrodlo, ale moze sie przydac, bo szybko i wygodnie i pewnie nie najdrozej.

F 130/70 R 18 M/C TL 63V D 221 FA 108.43 €

R 240/40 R 18 M/C TL 79V D 221 174.93 €

+ 25 € za wysylke, po 3 dniach powinienes miec je w domu.

www.mynetmoto.com - polecam bo sam sprawdzilem wielokrotnie.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne zrodlo, ale moze sie przydac, bo szybko i wygodnie i pewnie nie najdrozej.

F 130/70 R 18 M/C TL 63V D 221 FA 108.43 €

R 240/40 R 18 M/C TL 79V D 221 174.93 €

+ 25 € za wysylke, po 3 dniach powinienes miec je w domu.

www.mynetmoto.com - polecam bo sam sprawdzilem wielokrotnie.

 

Cena - super! Na takich jezdzisz w swoim VTX? Czy po prostu sprawdziles dla mnie?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena - super! Na takich jezdzisz w swoim VTX? Czy po prostu sprawdziles dla mnie?

 

pzdr

Nie no, przod to by jeszcze byl, chociaz wole 140/70/18, ale tyl to dla mnie stanowczo za szeroki. Ja mam 200 z tylu.

Ceny sa atrakcyjne, zwlaszcza jak sie z kims jeszcze zgadac i kupic 3 opony (dla 3 opon jest dalej 25 euro za przesylke). Sam potrzebuje kupic jedna i szukam wlasnie wsrod znajomych kogos w podwojnej potrzebie. :D

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przod to by jeszcze byl, chociaz wole 140/70/18, ale tyl to dla mnie stanowczo za szeroki. Ja mam 200 z tylu.

Ceny sa atrakcyjne, zwlaszcza jak sie z kims jeszcze zgadac i kupic 3 opony (dla 3 opon jest dalej 25 euro za przesylke). Sam potrzebuje kupic jedna i szukam wlasnie wsrod znajomych kogos w podwojnej potrzebie. :D

 

ja jestem z Katowic... jesli masz stad transport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale prosciej bedzie mi bedzie znalezc kogos w mojej okolicy, komu sie koncza sie gumki i zrobic mu przysluge przy zakupie :cool:

Jak Cię bardzo nie ciśnie - to ja w okolicach czerwca będę kupował 2 sztuki.

 

Pozdro. piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię bardzo nie ciśnie - to ja w okolicach czerwca będę kupował 2 sztuki.

 

Pozdro. piter

Oponki potrzebuje bo chce zmienic przednie kolo z 17" nie chromowanej na 18" chromowana. A poniewaz wybieram sie w poczatkach czerwca na Chorwacje/Grecje wiec wypadalo by jak bialy czlowiek na chromowanych felgach... :)

Na 17" mam nowke opone wiec tragedii nie bedzie jezeli nie kupie, ale chcialbym juz zmienic, wiec zakup nowej oponki pewnie bedzie kwestia tych dni.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...