Skocz do zawartości

VTX 1300 Retro , czy Yamaha XVS 1300 Midnight Star - oto jest pytanie


sabol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie szanowni, postanowiłem szybciutko coś sobie ściągnąć z zagranicy bo u nas siakoś dogadać się nie mogę, póki co to ćwiczę już drugi tydzień spedytorów co to mają gdzieś taka drobnicę jak motor, ale mam nadzieję, że jednak ktoś sięodezwie i policzę wreszcie te koszta , o których tyle mozna przeczytac na różnych forach, ale które jenak różnią sie od siebie, na ten przykład nikt nie jest w stanie powiedziec mi , ile kosztuje transport pomiedzy stanami w USA, a pokowaniu nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Janku, taki stary temat odgrzewasz ?

A jak już na temat to powiem , że jeśli VTX to tylko 1800 a jeśli yamaha to tylko Road Star 1700 na wtrysku ( nówka ale ze stanów ), klasa 1300 jest ni w pięć ni w ...., na pierwszego cruisera za mocne a potem i tak każdy zmienia na coś powyżej półtora litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, taki stary temat odgrzewasz ?

A jak już na temat to powiem , że jeśli VTX to tylko 1800 a jeśli yamaha to tylko Road Star 1700 na wtrysku ( nówka ale ze stanów ), klasa 1300 jest ni w pięć ni w ...., na pierwszego cruisera za mocne a potem i tak każdy zmienia na coś powyżej półtora litra.

 

 

Da sie zacząc nawet na 1800 jako pierwszy motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Road stara 1700 na wtrysku,wszystkie były na gażniku.Dopiero w 2008 weszła wersja na wtrysku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym crusierze porazka sa hamulce

w vtx zwlaszcza one

 

I tu sie troche mylisz kolego Stan- w Warriorze są one naprawde na poziomie, potrzeba co prawda sporej siły żeby je docisnąć ale bardzo skutecznie radzą sobie z 300 kilogramową maszyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak ,ale nówkę można mieć z roku 2007.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie demonizujmy! Nie kazdy kreci walki i nie kazdy chce nas oszukac! Wlasnei wplacilem gosciowi 3/4 kasy - badajac wlasnei opinie o nim - odczekalem 2 miesiace - przezylem strajki ponow z kontenerowni w gdyni i... mam motorek w garazu za pare tys taniej - bo z usa. Nie widze probemu - poza tym ze trzeba miec glowe na karku i nie dac sie oszukac - obowiazuje zdrowy rozsadek - i jesli komus go brak to niech sie pozniej nie dziwi.

 

Wg mnie import ma sens.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie troche mylisz kolego Stan- w Warriorze są one naprawde na poziomie, potrzeba co prawda sporej siły żeby je docisnąć ale bardzo skutecznie radzą sobie z 300 kilogramową maszyną.

kolego drex w intruderze 1800 tez sa super hamulce, tylko klocki leca po 6 tys a tylni kapec tez jak w scigu, wiec jezeli mowimy o crusierach to mam na mysli vtxy, vulcany, wild stary

a power crusiery typu warrior, mean streak, intruder1800 itd to juz inna para kaloszy co nie zmienia faktu ze to ani scigacz ani crusier :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego drex w intruderze 1800 tez sa super hamulce, tylko klocki leca po 6 tys a tylni kapec tez jak w scigu, wiec jezeli mowimy o crusierach to mam na mysli vtxy, vulcany, wild stary

a power crusiery typu warrior, mean streak, intruder1800 itd to juz inna para kaloszy co nie zmienia faktu ze to ani scigacz ani crusier :bigrazz:

 

moje klocki i opony przetrwaly 7 tys od grudnia :icon_biggrin: i jeszcze troche przetrwają, ale juz oglądałem gdzie kupić nową oponkę :biggrin: masz jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje klocki i opony przetrwaly 7 tys od grudnia :D i jeszcze troche przetrwają, ale juz oglądałem gdzie kupić nową oponkę :) masz jakiś namiar?

 

Jak jesteś zainteresowany nówkami to mam oponiarza ściąga naprawdę to co warto i to co jest na topie. Po targach w Lipsku przywiózł wiedzę w temacie nowości. Można mu ufać. Sam się przekonałem na własnym sprzęcie że szkoda pieniędzy na "dobre i tanie" - nie ma takiego pojęcia. Jest albo dobre, albo lepiej jeździć na "slickach" z punktu bezpieczeństwa na jedno wyjdzie. Jak coś to pisz na PW.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...