Skocz do zawartości

Zlot! Komarowka Podlaska 2008!!


7acek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mozna jakies konkrety co do tego zlotu chocby nawet jakis termin?

27-29.06.2008 X Motopiknik "Panther Free Group 2008", Komarówka Podlaska - Stadion (droga 813, Międzyrzec Podlaski - Parczew). Organizator: Panther Free Group, tel.: 0-600 484 402 - Doktor, e-mail: [email protected], www.panther.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie leciał ktoś z okolic Stolicy? Fajno byłoby śmignąć w kilka sprzętów.

 

Ja ruszę w sobotę z rana z Otwocka , koło 9.00 i na wieczór będę wracał bo w niedzielę do roboty od rana, może ktoś miałby ochotę tak się przelcieć tam i spowrotem, nabyć znaczek, przypowęzić kiełbaską i wrócić?

 

Od Otwocka to jest dokładnie 150 km (przez Parysów i Łuków) albo jakieś 160 km przez Garwolin i Moszczankę, traska do uzgodnienia. Ta krótsza jest przez wiochy ale nawierzchnia przyzwoita, sporo zakrętów ale przynajmniej spokojnie i ładnie, ta dłuższa - do Moszczanki trasą lubelską (osobiście jej nie lubię bo kocioł straszny i masa tirów) a od moszczanki jest droga w większaości bardzo dobra choć miejscami może nieźle wytelepać, i lasów więcej.

 

Pozdro :crossy:

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:icon_razz: ja komarówkę odwiedzam od paru lat- super zloty i będę jechał na pewno. Więc jak ktoś z okolic warszawy chce jechać wspólnie to zapraszam. uzgodnimy się bliżej terminu, wtedy trzeba odświerzyć wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes: ja komarówkę odwiedzam od paru lat- super zloty i będę jechał na pewno. Więc jak ktoś z okolic warszawy chce jechać wspólnie to zapraszam. uzgodnimy się bliżej terminu, wtedy trzeba odświerzyć wątek.

spoxik, odezwę się, mogę polecieć przez Kałuszyn

 

Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...