Skocz do zawartości

yamaha fzs 600 fazer


Super stunter piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weź no wytnij te cbr i inne ch**ki-mujki z tytułu aukcji. Wqrwiające jest jak szukasz czegoś konkretnego, a wyskakuje Ci 1000 innych pierdół. Jak ktoś będzie szukał Fazera to go znajdzie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl był malowany, kupcie sobie za 8500 za granicą sprowadżćcie, zarejestrujcie, opłaćcie, i zobaczymy ile wyjdzie... doliczcie malowanie itp..

 

Handluje motocyklami i wiem co ile wychodzi :biggrin:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz czego? jakości? jeśli tak to mam rozumieć że to złom, ledwo jeżdzi jeśli wogle odpali itp tak?

 

Dokladnie. Jak cos bylo malowane to znaczy ze mialo jakis tam wypadek. Nie wiadomo cy mniejszy czy wiekszy i logicznym jest, ze nie moze to kosztowac az tyle.... czytaj - duzo wiecej niz inne nie malowane. I jeszcze w opisie na forum pisze IDEAŁ :buttrock: pRzemaluj go na czerwono albo czarny bedzie bardziej wiarygodny bo wystepowal w tych kolorach.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Jak cos bylo malowane to znaczy ze mialo jakis tam wypadek.

A u Was biją murzynów !!!

Co to za logika ? Ja przemalowałem motocykl bo chciałem mieć oryginalny, zmieniłem też zadupek, błotnik i wydech - żaden z tych elementów nie był uszkodzony. Mogę to udokumentować zdjęciami jak Fazer wjeżdżał do warsztatu, w którym był malowany: http://moto.drfugazi.eu.org/?q=node/968

Mój kuzyn (znany jako Szajba) przemalowuje wszystkie swoje motocykle, pomimo że nie są uszkodzone. Efekty jego prac możecie sobie obejrzeć na http://www.szajba.eu.org/

Mój Fazer to też jego robota. Więc może proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą.

 

Nie wiadomo cy mniejszy czy wiekszy i logicznym jest, ze nie moze to kosztowac az tyle.... czytaj - duzo wiecej niz inne nie malowane. I jeszcze w opisie na forum pisze IDEAŁ :banghead: pRzemaluj go na czerwono albo czarny bedzie bardziej wiarygodny bo wystepowal w tych kolorach.

Handlarze tak robią ? Możesz nie odpowiadać, to było pytanie retoryczne.

I jeszcze koniecznie powinien cofnąć licznik, tak na 30 tys. - nieważne ile motocykl ma lat, zawsze 30 tys. jest dobre. I jeszcze napisać, że używany turystycznie przez kobietę...

 

Inna sprawa, że trochę autor pojechał z ceną, bo ja wołam mniej za rocznik 2002. Ale uwaga: też jest malowany na niebiesko i nie ma cofniętego licznika.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...