Skocz do zawartości

Porównanie ZX-6 z Gsx-600r srad i ZX-7 z Gsx-750r srad


Gość czarnyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! Mam prośbe pomóżcie mi niewiem na co sie zdecydować. Chce kupic jakiś poważniejszy sprzęt. Jesli macie doswiadczenie z jazdy zx-6, zx-7 , gsx-600,750r, rocznik od 95-97 na tyle mnie mniejwiecej stać, to podzielcie sie własnymi spostrzezeniami. Co waszym zdaniem jest najciekawszym sprzętem i na co warto wydać kase, żeby potem nie grzebać ciagle i wydawać dodatkową kase na serwis. Co prawda nie jestem długoletnim motocyklistom, ale radze sobie całkiem nieźle. Dzięki z góry za pomoc, bo nigdzie nie moge znaleźć materiałów opisujących wady i zalety tych modeli. Piszcie!!!!!!!!! :( [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cze! Odpowiadam tylko połowicznie na Twojego posta, bo jeździłem (jeżdżę obecnie) Kawą ZX7R. Jestem na maaxa zadowolony - qpiłem go rok temu i nie ma z nim w ogóle problemów. A jeśli pytasz o walory użytkowe - BAJKA! Jest to jeden z tych motocykli, na których nauka trwa od momentu puszczenia sprzęgła na jedynce do momentu włożenia dwójki... W nr 6/97 Motocykla Włodzimierz Kwas opisuje wrażenia z jazd testowych 7-ką i (jak na owe czasy) był pod wielkim wrażeniem uniwersalności tego moto. Takie jest w rzeczywistości! Dla mnie super! Tak się dziwnie złożyło, że sezon przed zaqpem 7-ki jeździłem na Virago - po "przesiadce" przez pierwsze 30 sekund jazdy miałem problemy z zapamiętaniem, że nóg się nie trzyma z przodu na spacerówkach, tylko z tyłu... I to wszystko! A moto jest zajebiste! Podoba mi się najbardziej ze wszystkiego co jeździ po kuli ziemskiej poza poprzedną R1 i najnowszą ZX10R, ale tej jeszcze nie ma... Jak na owe czasy lampy mogły by być ciut większe, a dupcia (optycznie) ciut lżejsza. Ale i tak jest piękna! Jest moja! Z pewnością zaletą u konkurencji jest mniejsza masa, ale w trasie to nawet zaleta (biorąc pod uwagę np. wiatr). Jak miałby ktoś jakieś pytania to niech wali śmiało!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używam SRADA 750 '96 i mogę Ci go gorąco polecić. Ale nie mojego :) , bo nie zamierzam pozbywać się go. Używam go trzeci sezon, maszyna jest bezawaryjna, wygodna (wcale nieprawda) że się taki motocykl nie nadaje do dłuzszych podróży. Szczerze polecam,a jeśli chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj do mojej odpowiedzi na pytanie koleżki z Górowa Iławeckiego o SRADA. Tam napisałem duzo więcej. Pozdrawiam m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...