Skocz do zawartości

!!!! Oxtar TCX Pro 2 !!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Bardzo pilny do was temat i mam nadzieje ze mi pomożecie.

Stałem sie szczęśliwym posiadaczem nowych wyżej wymienionych bucików :bigrazz:

Jaki mam problem ?

Rozmiar.

Kontrahent , ma mi wysłać rozmiar odpowiadający długości mojej syry - 28,5 cm, nie mniejszy , najlepiej 29 cm podejrzewam.

Niestety nie mam pojęcia jak u makaroniarzy przedstawiają sie centymetry do rozmiaru.

Czy aby nie będzie to rozmiar 45 czyli 10 euro ?

Oczywiście możliwa jest wymiana, bucików, gdyby nie pasowały.

Nie mam czasu jeździć po sklepach,a najbliższy z tymi butami jest w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam te kamasze.Ciekną jak chyba wszystkie.Są naprawde wygodne jak ci się już ułoży noga.Mnie irytuje ciężkie zapinanie się klamer.Jak Ci nie "klikną" to po paru metrach klamra "dynda", a żeby klikły to jak mam pod ręką używam młotka :buttrock:.Ogólnie będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie sprawowały swietnie, gdyby nie pewna okazja kupił bym znowu TCX, co do zapinania to akurat prawda ale z młotkiem to troszke przesada, Tomek wyczysc dokladnie zapiecia bo mi czasami jak zalepiły sie glina itp to nawet ich zamknac nie mogłem, ale po umyciu było ok. Także servient naprawde dobry wybór :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrwałem za 950 zl, miałem kupic axo rc6 za 720, ale skarpeta to skarpeta :icon_mrgreen:

Po drugie nie mam zamiaru zalowac kasy na bezpieczenstwo, ale generalnie najbardziej mi sie podobaly ze wszystkim. - biały kolor, nawet bardzeij od alpin tech 8

Lansik , hehe :D

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Oxtar TCX Pro 2 będzie lepszym butem od TECH 8? Myślałem jeszcze nad TECH 10 ale to już trochę drogie.

Pewnie zaraz padnie mase odp ze alpiny są naj naj naj i właśnie dlatego ich nie kupilem :rolleyes:

Przereklamowana firma bardziej niz audi i vw, chociaz tech 8 mozna kupic za 990 zl na www.4bikes.pl

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej wy też macie w butach morko jak śmigacie po np. małeś rzece albo po dużych kałuzach ?? :icon_razz: ja mam Answer fazer 2008 i po długie jeździ tak z 4 H to wilgotno sie robi w środku ;p wiem że to srura ale .. ;p

 

Pzdr

 

Aha i jeszcze jedno , jak często pastujecie buciki ?? Bo to mnie nuruje i nie mam zielonego pojęcia :biggrin: ale chyba nie po każdej jeździe :icon_eek:

 

 

Pzdr ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...