Skocz do zawartości

Foam Pit


Rekomendowane odpowiedzi

tu coś jest:

 

http://www.motox.com.pl/index.php?option=c...d=576&Itemid=75

 

http://www.motox.com.pl/index.php?option=c...d=754&Itemid=75

 

 

Tłumienie skoku polega wielkim skrócie na tym, żeby lecieć jak najniżej. Ale to nie o tym temat. A na ilu torach już byłeś, że żadnej się nie boisz ?

Myślę ze jakbyś skakał do gąbek to i tak byś tym motorem nie machnął. To nie jest bmx

 

A co ma ilość objeżdonych torów do nie bania się hop? Na wielu torach byłem aczkolwiek wtedy jeszcze nie umiałem skakać. Wystarczy wymienić że w Podpolichnie k/kielc latam wszystkie + u nas najnowszą mega długiego jamnika - poprostu latam i już czy coś dziwnego w tym widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm co do skakania w gąpki czy do basenu to ja bym nie polecał ale to tyko moje zdania .. ;p jak już coś t bym sie nauczył latać na sucho bez żadnych trików ( tak poprostu polatać ) Dopiero potem podgladnał bym jakiegoś zawodnika , popytał co i jak no i ewentualnie basen lub od razu pojechać na jakiś tor z rampą i potrenować . Zaczynając od najłatwiejszych rzeczy ( od razu bym back fripa nie kręcił bo będzie bolało ;p )

 

pzdr ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma skoki opanowane na tip top to sie robi whipy i scruby z uśmiechem na twarzy, najlepsi zawodnicy na świecie nie skakali do gąbek żeby uczyć sie wyłamywać. W człuchowie jest największa hopa w polsce - bodajże 42m, można spróbować swoich sił.

 

Najpierw rampa i proste skoki.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym skoczył sobie do baseniku gdyż mimo że samo latanie mam opanowane na tip top to nie mam odwagi zrobić whipa bo skończyło by się na baarrrdzooo twardo :) - prawdopodobnie.

troche pokory, prosze.

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie facetowi spokój jak się czuje pewnie to dobrze ..... ja uważam że lepsze takie podejście niż wieczny strach przed oderwaniem od ziemi ..... i nie cierpię cwaniaków wielkich zawodników zawodowców normalnie pół bogów prawie którzy to uważają że są najlepsi na świecie i jak ktoś uważa że skacze tip top to zaraz wynajdują że nieeee nie skaczesz tip top bo nie skaczesz największych chop w polsce i nie robisz potrójnych back flipów

 

..... jeżeli chłopak ma odwagę powiedzieć że skacze na tip top to niech mówi .....

 

Jeżeli skacze wszystkie skoki w okolicy to chylę czoła znaczy że robi tyle ile tylko jest w stanie

 

Ale to jest tylko moje skromne zdanie , gdzie tam ono może się równać z waszą mądrością wielkich zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...