Skocz do zawartości

tuning wizualny jawki


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhm' date=' nom, ciekawe po co włąsciciel poobwijał je jakmś dziadostwem. Może jakieś odpustowe tuningowe gadżety :banghead:[/quote']

 

Poobwijał je dlatego bo robie sie paskudne po tylu latach. A nie wszyscy moga kupic sobie lusterka (przeciez maja dobre to po co im :?:banghead: a nie moga kupic bo czesto wola co innego kupic do swojej jawencji :banghead: Ta ostatnia jest naprawde ładna :banghead:

 

Wszystkie wyżej wklejone jawki wyglądaję fajnie oprócz jednego elementu:

1 - zegary

2 - malowanie

3 - lusterka' date=' czy naprawdę nikt nie potrafi zrobić ładnej od początku do końca?

Z tego co wiem lusterka nie są aż takiedrogie, żeby je robić metodą "home made"

[/quote']

 

I tu sie mylisz bo ostatni jest naprawde ładna. Po co mu inny zegar ten jest orginalny i jest umieszczony w odpowiednim miejscu. Malowanie tez tej ostatniej jest ładne a o lustrku juz napisałem wżej.

UWAGA :!: Wypowiedz ta odnosi sie do ostatniej jawencji :!:

 

A pozostałe dwie wcale mi sie nie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś, odnosiłem się po kolei do każdego zdjęcia, co mi się nie podoba:

Na pierwszym - zegary http://www.republika.pl/serwer00/59.jpg

Na drógim - malowanie http://www.republika.pl/serwer00/68.jpg

Na trzecim - podtrzymanie lusterek http://www.republika.pl/serwer00/67.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie zadne nie podoba :banghead:

 

a na serio:

po co owijac lusterka swinstwami ... ja dzisiaj domalowywalem wahacz ... i co tez mialem go oblepic :banghead: ?! Papier scierny, lakier np. w szpraju :banghead: i do roboty

 

ten gosc z ta busola chcial zrobic z jawki wiejska choinke :banghead: - udalo mu sie ... <termometr ?!>

 

ta biala jest calkiem przyzwoita ... w nowoczesnym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem stary czy ten zegar jest w oryginalnym miejscu. Tam jest wsadzona cała konsola z kontrolkami. Ktoś miał całkiem dobry pomysł ale spaprał robote całą.

 

Mowiłem o ostatniej białej w ktorej brzydkie sa tylko lusterka :banghead:

 

ie zadne nie podoba

 

a na serio:

po co owijac lusterka swinstwami ... ja dzisiaj domalowywalem wahacz ... i co tez mialem go oblepic ?! Papier scierny' date=' lakier np. w szpraju i do roboty

 

ten gosc z ta busola chcial zrobic z jawki wiejska choinke - udalo mu sie ... <termometr ?!>

 

ta biala jest calkiem przyzwoita ... w nowoczesnym stylu [/quote']

 

 

 

Czy ja wiem czy choinke :?: Napewno nie choinke , nie ma w niej nic wiesniackiego moze te lusterka ale reszta jest przyzwoita :banghead:

 

 

 

Źle mnie zrozumiałeś' date=' odnosiłem się po kolei do każdego zdjęcia, co mi się nie podoba:

Na pierwszym - zegary http://www.republika.pl/serwer00/59.jpg

Na drógim - malowanie http://www.republika.pl/serwer00/68.jpg

Na trzecim - podtrzymanie lusterek http://www.republika.pl/serwer00/67.jpg

 

Teraz to co innego :banghead: Ale i tak :

Pierwsza: nie podoba mi sie

Druga: Nie podoba mi sie

Trzecia: Spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy choinke Napewno nie choinke , nie ma w niej nic wiesniackiego moze te lusterka ale reszta jest przyzwoita

 

kiedys za czasow jawek i WSK`ek, byl na wsi taki trend ze przyozdabialo sie moto w rozne gowna byle tylko tego jak najwiecej napchac ... bo przeciez barometr, termometr i male TV sa bardzo potrzebne podczas jazdy :lol:

 

ta jawka jest tego przykladem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys za czasow jawek i WSK`ek' date=' byl na wsi taki trend ze przyozdabialo sie moto w rozne gowna byle tylko tego jak najwiecej napchac ... bo przeciez barometr, termometr i male TV sa bardzo potrzebne podczas jazdy :lol:

 

ta jawka jest tego przykladem[/quote']

To jest właśnie idea wiejskiego tuningu. Nie znasz się. :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy choinke Napewno nie choinke ' date=' nie ma w niej nic wiesniackiego moze te lusterka ale reszta jest przyzwoita [/quote']

 

kiedys za czasow jawek i WSK`ek, byl na wsi taki trend ze przyozdabialo sie moto w rozne gowna byle tylko tego jak najwiecej napchac ... bo przeciez barometr, termometr i male TV sa bardzo potrzebne podczas jazdy :lol:

 

ta jawka jest tego przykladem

 

No co ona ma takiego złego :?: Jest najładniejsza jawka po tuningu jaka pokazaliscie na forum :banghead: wiec tylko te lusterka ja oszpecaja no i na mus momzna by było sie doczepic naklejek ale to szczegoł ogulnie jest ładna.

 

A jest jakas akademia wiejskiego tuningu ? Bo to wstyd

 

Tak owej nie ma no chyba ze wyjedziesz na jakas wioche i pomieszkasz z rok to bedziesz wiedział wszystko (tak przynajmniej mysle :banghead:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ona ma takiego złego Jest najładniejsza jawka po tuningu jaka pokazaliscie na forum wiec tylko te lusterka ja oszpecaja no i na mus momzna by było sie doczepic naklejek ale to szczegoł ogulnie jest ładna.

 

Jest obrzydliwie oblepiona wszystkim co tylko dalo sie do niej doczepic :| .. bez stylu, bez gustu, bez pomyslunku. Jedynie lakier ma calkiem niezly

 

Tak owej nie ma no chyba ze wyjedziesz na jakas wioche i pomieszkasz z rok to bedziesz wiedział wszystko (tak przynajmniej mysle )

 

Jaka szkoda :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te jawki sa hmmm ze tak powiem dziwne, no moze oprocz tej bialej, ktora jest ok oprocz lusterek :banghead:

ta dziwna glowice ala smiglo tez widzialem na wielu zdjeciach, mam nawet gdzies zblizenie tego cacka :banghead:

pozdrawiam.

p.s. widzialem gorsze jawki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak owej nie ma no chyba ze wyjedziesz na jakas wioche i pomieszkasz z rok to bedziesz wiedział wszystko (tak przynajmniej mysle )

 

Piotrek a ty znowu o tej wsi :banghead: ja mieszkalem 14 lat na wsi i nigdy niebde tuningowal jawki tak jak na tamtych zdjeciach co sam je pokazalem przekonalem sie jednak do orginalu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak owej nie ma no chyba ze wyjedziesz na jakas wioche i pomieszkasz z rok to bedziesz wiedział wszystko (tak przynajmniej mysle )

 

Piotrek a ty znowu o tej wsi :banghead: ja mieszkalem 14 lat na wsi i nigdy niebde tuningowal jawki tak jak na tamtych zdjeciach co sam je pokazalem przekonalem sie jednak do orginalu :banghead:

 

 

neos nie o to tu chodzi ...

 

PS: Pisz posty z wordem, jak nie masz PL slownika to ci moge przeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...