Skocz do zawartości

licznik bardzo wolno reaguje..


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem co sie moglo stac.. stalem na parkingu i licznik pokazywal w okolicach 40km/h choc stalem w miejscu jak w niego popukalem zeszlo d ozera.. licznik bardzo wolno reaguje na zmiane predkosci nawet jak ostro przyspieszam i ostro awalniam... co mogl osie z nim stac?? czy sie jakos zacina czy co??

licznik mechaniczny nie elekttronik.. od hondy CB500

jesli mozecie mi cos podpowiedziec prosze o pomoc..

Edytowane przez PiotrromaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem co sie moglo stac.. stalem na parkingu i licznik pokazywal w okolicach 40km/h choc stalem w miejscu jak w niego popukalem zeszlo d ozera.. licznik bardzo wolno reaguje na zmiane predkosci nawet jak ostro przyspieszam i ostro awalniam... co mogl osie z nim stac?? czy sie jakos zacina czy co??

licznik mechaniczny nie elekttronik.. od hondy CB500

jesli mozecie mi cos podpowiedziec prosze o pomoc..

mi nic nie pokazuje, bede musiał prawdopodobnie linke wymienic, u Ciebie mogą byc pierwsze objawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdfaniem linka nie ma nic do tego... bo to chodiz o to ze jak nawet stoi moto to linka sie niekreci nawet jak by byla zerwana itp... to sie nie kreci prawda?? no i co za tym idzie ..a no to ze na liczniku powinno byc ZERO... a jak ja jade ze 100 km/h i hamuje do 0to jak juz stoje to jest kolo 60 ispada powoli do zera.. powoli.. jak popukam to spada szybko na miejsce w ktorym powinien byc..

 

 

Czy wie ktos z OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO gdzie robia liczniki ??

Edytowane przez PiotrromaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie jest wstanie mi pomoc??

 

najproscie bylo by rozebrac licznik i naciagnac ten pasek sprezynujacy.nie wiem jak to w wwaszych motorkach ale ja w gilerze tak mialem

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie jest wstanie mi pomoc??

 

Witam

 

problem czysto mechaniczny dotyczacy wnetrza licznika, bez rozebrania nie wiesz czy zanieczyszczenia jakies blokuja sprezyne, czy ona sama jest wyciagnieta, czy zeskoczyla z prowadnic... tak czy inaczej musisz rozebrac licznik i to sprawdzic...

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...