Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z takich ciekawości jako, że zima to temat na czasie - akumulatory! Chciałbym Wam polecić sklep w Poznaniu: prostowniki-akumulatory na Małych Garbarach. Dzisiaj odwiedziłem ich po raz kolejny i kupiłem aku do warriora i monstera żony. Oba firmy yuasa. Ceny mają naprawdę dobre i obsługa profesjonalna. To nie jest żadna reklama, ale jak sobie później sprawdziłem ceny na allegro to jestem ponad 200 zł do przodu na tych 2 sztukach, więc chyba gra warta świeczki. Tak jakby ktoś coś :)

Edytowane przez angelcorpse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą masz pamięć. Był w ooszeniach a także w 2014 na targach w Poznaniu zajął 4 miejsce w kategorii Custom Chopper/Cruiser.

 

O a tu filmik jak powstawał:

 

... Powiem Wam, że jak go odpalam w garażu podziemnym to się boję czy sąsiadów nie pobudzę. Jak on przechodzi badania techniczne ;))??

 

W piątek idę na targi na Marsa: http://www.wystawa-motocykli.pl

Trzeba obłupić się w sprzęt. Chociaż na kask to juz zachorowałem ten: http://m.4ride.pl/item/38313033

 

Ładny ale zastanawiam się nad pozycją do codziennej jazdy. Raczej słabo to widzę ;-). Kask raczej też do lansu ;-). Na Wariacie szczególnie bez szyby przy 130 nie będziesz słyszał własnych myśli ;-).

Ogólnie gratulacje i do zobaczenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawinąłem około 100 km (vmax i warrior) - u nas było 5-7st.

Odzież termoaktywna dała radę...

 

Zacienione zakręty i było dość ślisko :-/ a tam gdzie słonko to już czad na prostych :-)

 

P.s: np. nie płacisz PCC gdy w umowie kupna sprzedaży wpiszesz miejscowość spoza terenu RP (np. Berlin, inne miejsce UE).

Czynności cywilnoprawnej podlega obywatel RP oraz zawarcie umowy na terenie RP...

Ale: masz prawo kupić pojazd od Polaka, pojazd zarejestrowany w PL lecz miejsce zakupu to już np. inny kraj UE - bo tam np. pojazd i właściciel przebywa.

 

To taka jakby luka prawna - ciekawostka o której się nie mówi :-)

 

Pzdr

Robert

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe kapcie, tym razem dla wypróbowania nowego Metzelera Sportec M7 Interact, ale rozmiar 200/55 ZR17... Wysokość tylnego kapcia się zwiększy o 10 mm... Nie wiem jak to wpłynie na jazdę, na 99% ani trochę, ale się zastanawiam. Przód zostaje, ale na Metzeler Roadtec M5.

Ochy i achy na temat prowadzenia w deszczu i na gorszej nawierzchni, zobaczymy. Mam uczulenie na mokry asfalt od dawna, poza tym ciekaw jestem trochę szybszego wchodzenia w górskie winkle.

Jakieś doświadczenia z 200/55? Zauważalne czy pomijalne różnice?

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil 55 nie jest do tego motocykle... na feldze warriora wysokość opony będzie większa niż 10mm.

Wpłynie to znacząco na odczyty z licznika oraz zmiana przyśpieszenie i mniej komfortowe składanie się w winklach...

 

Przerobiłem profil 55 (opisywałem to parę postów wcześniej)...

 

Pozdro

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego!!!! Niestety tak jak piszesz ciemna szybka na wieczór to problem,albo mieć białą na zmianę,albo kask z blendą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w jednym kasku lustrzankę , trochę lepiej widać wieczorem , niż przez ciemną , ale nie będę ukrywał , ze wieczorem ( nocą ) jak jeździłem w tym kasku to bylem zmuszony podnosić szybę :)

 

stąd zakładam tylko na krótkie wyjazdy w dzień :)

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...