Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem przejściówkę, zainstalowała się ale nie wykrywa mi PC na żadnym porcie. Trzeba łączyć się na włączonym zapłonie czy na odpalonym moto?

Generalnie robisz tak: włączasz kompa, podłączasz kabel, odpalasz moto i wtedy włączasz program do wgrywania mapy. Poszukaj w menadżerze urządzeń w ustawieniach portu, który port masz przypisany. Ja podpinam dziś inną przejściówkę, bo jak pisałem wcześniej czyta obroty i itp, ale ma zwiechę podczas wrzucania mapy do pc. Zobaczę i dam znaka.

 

druga przejściówa to samo, więc to nie wina sterowników, chyba...jedziemy dalej z tematem:)

 

Ponawiam moją ofertę! Felga 02' tył z oponą metza tylko teraz w promocyjnej cenie 599 zł! Opona końcówa, ale spalić z kolegami na pierwszym grillu wiosennym można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

na rswarrior znalazlem topic o zmianie 5 biegu ze skrzyni road star do naszej wariatki. ktos probowal taki myk juz zrobic? sama zebatka - 2 sztuki - to koszt ok 300-400 pln natomiast moze ktos juz sie pokusil o zmiane. Chodzi o to aby na 5 biegu miec raczej cruising niz rwanie opony :)

 

http://www.rswarrior.com/forums/9-total-recall/87150-overdrive-new-5th-gear-results.html

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie robisz tak: włączasz kompa, podłączasz kabel, odpalasz moto i wtedy włączasz program do wgrywania mapy. Poszukaj w menadżerze urządzeń w ustawieniach portu, który port masz przypisany. Ja podpinam dziś inną przejściówkę, bo jak pisałem wcześniej czyta obroty i itp, ale ma zwiechę podczas wrzucania mapy do pc. Zobaczę i dam znaka.

 

druga przejściówa to samo, więc to nie wina sterowników, chyba...jedziemy dalej z tematem:)

 

Ponawiam moją ofertę! Felga 02' tył z oponą metza tylko teraz w promocyjnej cenie 599 zł! Opona końcówa, ale spalić z kolegami na pierwszym grillu wiosennym można.

Udało się. Pospieszyłem się co prawda i na mapie zerowej wcisnąłem upload current, zamiast zgrać sobie najpierw mapę która już była. Ale wgrałem później ściągniętą mapę pod v&h pro pipe i BAK i wrzuciłem. Na zerowej mapie trochę strzelał, na v&h było już ok. Mam co prawda filtry k&n na fabrycznym airboxie ale mam zamiar wymienić na BAK. Też mi się wiesza na send current map to palm, do czego to służy, bo do wgrania mapy na PowerCommandera służy chyba upload current?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę w takim razie spróbować, w nowszej wersji oprogramowania pod pc3 usb do wysyłania mapy jest przycisk send map, tym się sugerowałem, pewnie masz rację. Spróbuję i napiszę co i jak. Co dwie głowy to nie jedna i trzeba więcej wódy kupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć gdzie zazwyczaj się chowa power comandera bo mam puste wydechy i przypłyną za wielkiej wody to pewnie go wyposażyli

sciagasz siodlo, widzisz ECU a pod spodem powinien byc pc - wszystko mam zapiete guma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamocować raczej się da o ile jest na rozstaw 100 mm a chyba jest. Tylko możliwe że będzie trochę za krótkie odgięcie wskutek czego trzeba będzie się garbić. Zależy ile masz wzrostu.

Edytowane przez Radoslav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...