Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, obciałem błotnik, bo w oryginale był za długi i mam nową lampę na LEDach za tym poszły drobiazgi, kierunkowskazy i podstawka do tablicy rejestracyjnej. Spiłowałem, podkleiłem i gra :)

 

A wydechy mam hardkroma ale z wkładami tłumiącymi w środku. To co było w oryginale z USA też było przelotowe z rybią łuską po bokach ale w trasie łeb mi pękał i piszczało w uszach do rana.. teraz mam pełną komorę ze ścianką. To jest coś pomiędzy oryginałem Yamahy i np. V&H i to mi bardzo pasuje :) jak podjeżdżam pod blok, to nikt mnie nie przeklina, a jak trzeba, to potrafi załomotać przy przyspieszaniu.

Cześć

Czym się różni nowy LED od starego? Widzę, że zmieniłeś kierunkowskazy też o tym myślę.

w ogóle to chciałem kupić tylną lampę i lusterka z kierunkami z VRoda Muscle, ale w HD zaspiewali 2600 za lampę i prawie 3000 za lusterka:) Szukałem też w necie jakiegoś tylnego leda ze zintegrowanymi kierunkami ale nie mogę trafić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie p. green_rider_2007..ze faktycznie tobie Warrior sie nie podoba

 

ale zeby go tak spaskudzic

 

http://rswarrior.com/photos/green_rider/picture1101150.aspx

 

ten krotki błotnik, za dlugie wydechy, ..ta szyba...

i to smiesznie paskudne wysokie siedzenie z oparciem ....szok !!

 

przeciez to widac ze ty nie chcesz Warrior'a !!

do tego sie przyznales

(watek o Raider'ze)

 

tyle ze juz zdazyles spaskudzic Warrior'a ..niestety takie jest moje zdanie

 

przeciez ty go przerabiasz na inny motocykl !!..

 

wiec zycze ci duzo zdrowia i pieniedzy i zebys kupil sobie to ..tego fat boba ( H-D )

i przestal paskudzic Warrior'a, bo pracowalo nad nim napewno kilku architktow/projektantow,

po to zeby wygladal ...a twoj juz nie wyglada

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle el Popi że nie masz racji

 

każdy oczekuje czegoś innego od motocykla

np jedni są zakochani w tym seryjnym wydechu a inni nie potrafia na niego patrzeć

to że kolega g_r posiada sissy bar i szybę to być może świadczy o tym że wyjeżdża gdzieś dalej niż tylko dokoła domu

sam w tym roku pojechałem do Czarnogóry i bardzo żałowałem że nie miałem właśnie szyby, przy otwartych przestrzeniach autostrad, przy przelotowej 130-140 wiatr miejscami był nie do wytrzymania, a sissy bar nie raz uchronił mój "plecak" przed zjechaniem z siedzenia przy stracie ;)

 

myślę że takie modyfikacje własnego sprzęta dają sporo radości, tym bardziej jeśli ktoś ma do tego rękę i robi to ze smakiem.

 

oczywiście nie wliczam w to wybebeszanie wydechów przy pomocy wietarki i przecinaka. Mysle ze jesli kogos stac na taki motocykl to chyba nie szkoda juz wydac tych pare stow na wlasciwy wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to również chciałbym wyrazić swoje zdanie.

 

warrior to R O A D S T A R - sama nazwa mówi za siebie....

 

Moim zdaniem np wstawaianie kominów "typu" cruiser zmienia już ten wizualny charakter ROADSTARA...

To bandycki sprzęt, niski agresywny wygląd.

 

Jak dla mnie poza linią ma jeszcze specyficzny ten element jakim jest kolektor 2w1.

Koncówka rzecz względna ale po tym z daleka rozpoznasz warriora.

No mi np seryjna kierownica się nie podoba, za grzeczna wizualnie do tego sprzęta :-)

 

No wybaczcie ale wg mnie również wszelkie dodatki typu cruiser "pogarszają" odczucia estetyczne z oglądania tak ubranego motocykla.

 

Inna sprawa to funkcjonalność i wygoda, ale tego nie da się pogodzić...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle el Popi że nie masz racji

 

każdy oczekuje czegoś innego od motocykla

np jedni są zakochani w tym seryjnym wydechu a inni nie potrafia na niego patrzeć

to że kolega g_r posiada sissy bar i szybę to być może świadczy o tym że wyjeżdża gdzieś dalej niż tylko dokoła domu

sam w tym roku pojechałem do Czarnogóry i bardzo żałowałem że nie miałem właśnie szyby, przy otwartych przestrzeniach autostrad, przy przelotowej 130-140 wiatr miejscami był nie do wytrzymania, a sissy bar nie raz uchronił mój "plecak" przed zjechaniem z siedzenia przy stracie ;)

 

myślę że takie modyfikacje własnego sprzęta dają sporo radości, tym bardziej jeśli ktoś ma do tego rękę i robi to ze smakiem.

 

oczywiście nie wliczam w to wybebeszanie wydechów przy pomocy wietarki i przecinaka. Mysle ze jesli kogos stac na taki motocykl to chyba nie szkoda juz wydac tych pare stow na wlasciwy wydech

 

oczywiscie masz racje ...

ale.. mieszkam w hiszpanii i bedac w PL kupilem Warrior'a i przyjechalem nim do Hiszpanii

bez szyby ..cala Francja w deszczu ..caly dzien....masakra

3 tys km ..fakt meczace ..i czasami mysle o szybce ,ale jakies malej fajnej

a nie takiej duzej jak do choppera

w lipcu zrobilem traske na zlot do portugali Faro

i powrot przez Cadiz Giblartar, Malga..bez szyby ponad 2 tys km

mozna ..naprawde

tylko chodzi mi oto ze jak zakladasz oparcie , szybe , grube siedzenie to idziesz w strone wygody

 

jesli tniesz blotnik, zakladasz "plug"..to idziesz w strone draga

 

cytuje

 

"myślę że takie modyfikacje własnego sprzęta dają sporo radości, tym bardziej jeśli ktoś ma do tego rękę i robi to ze smakiem."

 

..to nie jest ze smakiem ....przykro mi ..........na to patrzec

 

 

jeśli można to również chciałbym wyrazić swoje zdanie.

 

warrior to R O A D S T A R - sama nazwa mówi za siebie....

 

Moim zdaniem np wstawaianie kominów "typu" cruiser zmienia już ten wizualny charakter ROADSTARA...

To bandycki sprzęt, niski agresywny wygląd.

 

Jak dla mnie poza linią ma jeszcze specyficzny ten element jakim jest kolektor 2w1.

Koncówka rzecz względna ale po tym z daleka rozpoznasz warriora.

No mi np seryjna kierownica się nie podoba, za grzeczna wizualnie do tego sprzęta :-)

 

No wybaczcie ale wg mnie również wszelkie dodatki typu cruiser "pogarszają" odczucia estetyczne z oglądania tak ubranego motocykla.

 

Inna sprawa to funkcjonalność i wygoda, ale tego nie da się pogodzić...

 

Pozdro!

 

 

DOKLADNIE !!

 

jesli ktos chce jezdzic wygodnie ...z kobieta......lepiej niech nie kupuje Warrior'a

bo to nie jest taki motocykl

kupilem Warrior'a bo sie w nim zakochałem :biggrin:

i na szczescie spelnia moje oczekiwania

czyli ma wystarczajaca moc , jest sztywny...

nie modle sie juz w zakrecie bo boje sie ze wylece...jak to bylo z moja Shadow

i wiem ze to nie jest turystyczny motocykl... i nie bede z niego robil FJR-y

 

moj jest z 2005 r mam 35 tys przejechane

kupilem go 2 lata (3 letni) temu mial ok 6 tys km

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, a mianowicie dochodzą mi jakieś głosy z przedniej rolki napędowej, coś jakby się ocierało. Jest to objaw bardziej słyszalny przy niskich obrotach a wyższym biegu,przy wyższych obrotach tego nie słyszę może jest to spowodowane wydechami V&H. Miał ktoś z was taki problem? Ponoć lubi się poluzować rolka z tego co czytałem na forach. Jeśli tak to jak się do niej dostać, czy wystarczy po prostu odkręcić obudowę wyglądającą jak głośnik :icon_biggrin: bo nie wiem co się stanie po jej odkręceniu.Jeśli ktoś to rozbierał to proszę o pomoc.

A może posiada ktoś manuala po Polsku.

Z góry dzięki. :notworthy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odkręcić tą obudowę głośnika Pod nią znajdziesz koło pasowe i nakrętkę.

 

Powinny być tam również dwie rolki prowadzące.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie p. green_rider_2007..ze faktycznie tobie Warrior sie nie podoba

 

ale zeby go tak spaskudzic

 

http://rswarrior.com/photos/green_rider/picture1101150.aspx

 

 

El Popi spadaj na drzewo!

 

Mam w dupie Twoje zdanie i będe robił z Wariorem co mi sie podoba :) i przerabiał go na co mi się spodoba :)

 

masz problem z oczami, to popatrz na to zdjęcie:

http://rswarrior.com/photos/green_rider/picture1101432.aspx

 

Kanapy mam dwie i jak będę chciał to będę jeździł z dwoma pasażerkami i gówno Ci do tego. Jak chcesz się lansować bez szyby, to Twoja sprawa... wisi mi to totalnie i nie zamierzam tego komentować... moja szyba jest oryginalna z kolekcji Starmotorcycles i jak będę chciał, to sobie parasolkę zamontuję, a wydechy takie mi się podobają i wał Ci do tego...

 

pozdrawiam Cię z wielkim zwisem.... na Twoje zdanie...

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przesyłam link do poniedziałkowego wypadu na Salmopol:)

 

 

Proszę się nie śmiać, bo dopiero się uczę jeździć po winklach:)

 

El Popi spadaj na drzewo!

 

Mam w dupie Twoje zdanie i będe robił z Wariorem co mi sie podoba :) i przerabiał go na co mi się spodoba :)

 

masz problem z oczami, to popatrz na to zdjęcie:

http://rswarrior.com/photos/green_rider/picture1101432.aspx

 

Kanapy mam dwie i jak będę chciał to będę jeździł z dwoma pasażerkami i gówno Ci do tego. Jak chcesz się lansować bez szyby, to Twoja sprawa... wisi mi to totalnie i nie zamierzam tego komentować... moja szyba jest oryginalna z kolekcji Starmotorcycles i jak będę chciał, to sobie parasolkę zamontuję, a wydechy takie mi się podobają i wał Ci do tego...

 

pozdrawiam Cię z wielkim zwisem.... na Twoje zdanie...

 

BARDZO DOBRZE POWIEDZIANE, BO GOŚĆ SIĘ PRZYPIERDALA DO WSZYSTKIEGO!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czym się różni nowy LED od starego? Widzę, że zmieniłeś kierunkowskazy też o tym myślę.

w ogóle to chciałem kupić tylną lampę i lusterka z kierunkami z VRoda Muscle, ale w HD zaspiewali 2600 za lampę i prawie 3000 za lusterka:) Szukałem też w necie jakiegoś tylnego leda ze zintegrowanymi kierunkami ale nie mogę trafić.

 

Cześć Gajep,

 

Kierunkowskazy wybrałem z Allegro, wybrałem metalowe chromowane - LEDowe ale bardzo wytrzymałe i bardzo dobrze świecą. Niestety nie wiem czym różni się LED, bo mój sprzęt miał w oryginale jeszcze lampę na zwykłą żarówę. Takie wersje w 2003 roku sprzedawali na Europę.

 

W tym roku dołożyłem jeszcze oświetlenie na dole z przodu w miejscu, gdzie montowane były odblaski. Miałem 3 przypadki, kiedy samochody jechały mi na czołowe, aż musiałem zjeżdżać na krawędź jezdni i pomyślałem, że się lepiej oświetlę. To są też 2 kierunkowskazy LEDowe, które świecą na stałe + 2 w kierownicy, które świecą tylko podczas skręcania. niedługo porobię nowe zdjęcia i zamieszczę na RS forum.

 

Apropos HD Muscle, to jeździłem w tym roku 3 razy po godzinie i jestem pod wrażeniem... najlepsza wersja z V-rodów... ma potężnego kopa i lampa tylna też jest super :)

 

Pozdrawiam

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Popi spadaj na drzewo!

 

Mam w dupie Twoje zdanie i będe robił z Wariorem co mi sie podoba :) i przerabiał go na co mi się spodoba :)

 

masz problem z oczami, to popatrz na to zdjęcie:

http://rswarrior.com/photos/green_rider/picture1101432.aspx

 

Kanapy mam dwie i jak będę chciał to będę jeździł z dwoma pasażerkami i gówno Ci do tego. Jak chcesz się lansować bez szyby, to Twoja sprawa... wisi mi to totalnie i nie zamierzam tego komentować... moja szyba jest oryginalna z kolekcji Starmotorcycles i jak będę chciał, to sobie parasolkę zamontuję, a wydechy takie mi się podobają i wał Ci do tego...

 

pozdrawiam Cię z wielkim zwisem.... na Twoje zdanie...

 

widze ze nie umiesz normalnie dyskutowac..

wolisz slowa : d*pa, g*wno, wisi mi , itd

coz ..spadam na drzewo ...skoro mnie tak grzecznie prosisz :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos chce jezdzic wygodnie ...z kobieta......lepiej niech nie kupuje Warrior'a

 

El Popi, dlaczego dziwi Cię, że jeżdżę z kobietą???? ;) akurat tylko takie zestawienie jest zgodne z moją naturą... ani ona ani ja się nie skarżymy :) jest bardzo wygodnie :)

 

a może pochwal się jakiego Ty masz wspaniałego Warriora, nieskażonego ręką barbarzyńcy.... zachowanego według wzorców japońskich, doskonałych designerów...

napisałeś już wazeliniarski list pochwalny do pana Watanabe z Japonii i Jeffa Palhegyi z Californi???

 

apropos Jeffa to zobacz jakie on brzydactwa porobił z oryginalnych yamaszek... nie to co Twój oryginalny najpiękniejszy na świecie Warrior...

http://www.palhegyidesign.com/html/bikepag.../roadstar03.htm

no i niestety dla Ciebie tak wygląda oryginalny propotyp, na bazie którego japończycy wyprodukowali Warriora:

http://www.yamaha-motor.pl/designcafe/en/I...cm71-227632.jpg

no i z pługiem, który tak krytykujesz...

a jaka brzydka szyba, ciekawe, kto ją wymyślił... gdzie ja miałem oczy...

http://www.starmotorcycles.com/star/access...8/0/detail.aspx

takie ohydne lusterka:

http://www.starmotorcycles.com/star/access...5/0/detail.aspx

osłonę do filtra, tfu! paskuda... jak mogłem...

http://www.starmotorcycles.com/star/access...0/0/detail.aspx

ugodziłem też w serce Warriora....

http://www.starmotorcycles.com/star/access...3/0/detail.aspx

i ta lampa...

http://www.starmotorcycles.com/star/access...6/0/detail.aspx

 

proponuję, żebyś przelustrował wszystkie poniższe Warriory i napisał swoje cenne krytyczne uwagi do każdego ich właściciela...

http://www.starmotorcycles.com/star/starvb...x?id=4&pg=1&y=c

 

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnoscią odpowiem /opowiem gdyz

tego typu dyskusji oczekiwalem od Ciebie

 

1 link - to nie jest Warrior.

 

2link - male foto ale jest ok.. jedno osobowy,krotki tlumik,

PŁUG ktorego NIE krytykuje

gdyz podoba mi sie bardzo i w sumie to nie wiem czemu go jeszcze nie mam

chyba dlatego ze nowy jest za drogi a w uzywkach jeszcze nie znalazlem ..ale kupie

 

3 link -szyba jak szyba ..ale nie do Warrior'a (moje zdanie)

 

4 link - lusterka ...nie wiem co powiedziec

 

5 link - oslona filtra ..czy cos wspominalem o oslonie filtra ? NIE .

bo oslona filtra jest fajna ...nie mowie ze sobie ja kupie ale jest fajna

z reszta Twoje tlumiki tez sa ladne ..tyle ze wedlug mnie nie pasuja do Warrior'a

 

6 link Power Commander ..nic nie wspominalem o tym

ale powiem ze balansuje miedzy za i przeciw, czyli kupic czy nie kupic

 

7link - lampa - tez nic nie wspominalem

-bardzo fajna ..sam mam taką :biggrin: i jak wlaczam kierunek to pol lampy miga na zolto

 

 

ostatni link ..mialem juz przyjemnosc to ogladac i przyznam ze dosc duzo "projektow "

czyli tych przerobek to po prostu kupa i beznadzieja

ale wiem tez ze czesc z nich jest robiona przez firmy specjalnie zeby sie wyroznic

zeby sie wybic z tlumu.

 

a moj Warrior ..jest zwykly ma wymienoną kierownice i tlumiki ktore pieknie gadaja

ale troche mi utrudniają jazde po zakretach...a no i lampa ...reszta seria

aa... no i z tylu mam male kierunkowskazy

tu masz link ktory kiedys tu wstawilem...przy okazji zmiany opony

 

i jeszcze dwie fotki

http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=D7x...GNlqYh4l5k2TGxc

http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=D7x...JkhhIh4l5k2TGxc

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD muscle - masz na myśli Vroda Destoyera?

 

Też chciałbym tego spróbować... ponoć strach manetę dotknąć...

 

Cześć V-Max.

 

rozkręciłem się dzisiaj... :)

oczywiście nie widziałem na oczy Destroyera :) ale jeździłem takim sprzętem:

 

http://www.harley-davidson.com/en_US/Motor...rod-muscle.html

 

i pozostaje narazie w strefie moich nieosiągalnych pragnień :)

 

Gajep, całkiem ładnie wyglądają te zakręty :) jechałem w tamtych okolicach kiedyś samochodem i tak sobie myślałem, że ciekawie byłoby tam dotrzeć na moto... a tu proszę: nawet Warioty tam jeżdżą :)

 

El Popi, jak napisałem powyżej... 1. to oczywiście nie jest Warrior, to są przerobione oryginalne Road Stary autorstwa Jeffa - twórcy pierwszego nagrodzonego customowego Warriora... i wielu akcesorii do Warriora i innych yamaszek... poczytaj sobie poniższe:

http://www.ultimatemotorcycling.com/JP_Roa...stom_Motorcycle

a moje przesłanie, którego nie wyłapałeś było takie: J.P. jest świetnym designerem współpracującym ze Star Motorcycles i twórcą świetnych maszyn i akcesorii m.in. do Warriora, które krytykujesz.. może napisz do niego, jakie gówno powymyślał?

Mi się to podoba i nie zamierzam krytykować żadnego z kolegów, który spędził godziny w garażu przy przeróbkach moto tak jak ja i dostosowując go do SWOJEGO gustu..

Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą.. nic konstruktywnego.. czy uważasz, że wszystkich na forum interesuje co Ci się nie podoba w motocyklach??? pokaż co sam zrobiłeś... wymieniłeś kierunkowskazy i spaliłes gumę???? super!! zaimponowałeś mi...

 

 

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...