Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie

Jak zdjąć zbiornik paliwa z warriora

chodzi mi o dwie rurki, jedna idzie do filtra lub pompki paliwa i jest zakończona jakimś "zaworkiem" i druga rurka idzie również do jakiegoś zaworka z boku moto.

W manualu jest pokazane że można je zdemontować. co z uszczelkami ( jeśli takowe są ) czy przy demontaży nie uszkodzą się.

 

pdr. Endrju50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie pamiętam dokładnie ale tam jest taka wkładka gumowa zabezpieczająca wyciągasz ją i naciskasz tam taki "cwańcyk" i rozpinasz połączenie

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech 21-23 Lipiec 2017

http://european-warrior.com/

 

w niemczech 21-23 Lipiec 2017

http://european-warrior.com/

a wstęp jest tam niezobowiązujący czy trzeba przejsc na multikulti ;) powaznie to dzieki za odpowiedz , góral siedzisz obecnie w 3 city czy u nos na beskidzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

u nos tera siedze czyli niedaleko Buczkowice;-)

to bede miał z kim piwo wypic na Szczyrku :)

 

siema

u nos tera siedze czyli niedaleko Buczkowice;-)

przymilam sie tak bo od 2 lat strasze dzieci po okolicy swoim pustym wydechem i nie spotkałem jeszcze nikogo na warriocie z okolicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bede miał z kim piwo wypic na Szczyrku :)

 

przymilam sie tak bo od 2 lat strasze dzieci po okolicy swoim pustym wydechem i nie spotkałem jeszcze nikogo na warriocie z okolicy .

no to ja dłuzej od Ciebie ale Faktycznie dziwne że sie jeszcze nie spotkaliśmy na pętli beskidzkiej, choc faktycznie Wariotów niema za wielu w PL na \Fejsie mamy grupe Polish Road Star Warrior i oczywiscie European Warriors jak używasz to zapukaj ;-) co do piwka to teraz chyba tylko na stoku na nartach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dłuzej od Ciebie ale Faktycznie dziwne że sie jeszcze nie spotkaliśmy na pętli beskidzkiej, choc faktycznie Wariotów niema za wielu w PL na \Fejsie mamy grupe Polish Road Star Warrior i oczywiscie European Warriors jak używasz to zapukaj ;-) co do piwka to teraz chyba tylko na stoku na nartach;-)

chyba sie wywrocisz ale nie mam fb :) ale córke poprosze to mnie oprowadzi , raz mijałem goscia na czarnym warriorze jadac z Białego Krzyza na szczyrk ,miniony sezon to i moze sie minelismy , ale co sie odwlecze to..... co do piwka to w jaka upalna niedzielke chetnie postawie ,mysle ze takowe beda w 2017 czego wzystkim tu najserdeczniej ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie wywrocisz ale nie mam fb :) ale córke poprosze to mnie oprowadzi , raz mijałem goscia na czarnym warriorze jadac z Białego Krzyza na szczyrk ,miniony sezon to i moze sie minelismy , ale co sie odwlecze to..... co do piwka to w jaka upalna niedzielke chetnie postawie ,mysle ze takowe beda w 2017 czego wzystkim tu najserdeczniej ... ;)

 

 

 

 

 

 

chyba sie wywrocisz ale nie mam fb :) ale córke poprosze to mnie oprowadzi , raz mijałem goscia na czarnym warriorze jadac z Białego Krzyza na szczyrk ,miniony sezon to i moze sie minelismy , ale co sie odwlecze to..... co do piwka to w jaka upalna niedzielke chetnie postawie ,mysle ze takowe beda w 2017 czego wzystkim tu najserdeczniej ... ;)

 

 

 

 

 

kojarze taka sytuacje tym bardziej ze wariotow rzadko sie widuje ale tak jak mówisz co sie odwlecze to nie uciecze

Edytowane przez góral3miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jest ktoś może zainteresowany zmianą oryginalnej sprężyny z tylnego zawieszenia na "castomową" BARONA która jest twardsza delikatnie i przy znacznym obniżeniu nie będzie dobijać do błotnika podczas jazdy z plecaczkiem, jak by ktoś reflektował to pisać na priv

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...