Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Worriot współczuje ,najważniejsze Ze tobie się nic nie stało .Wiesz części są drogie bedzie Cie to dużo kosztowało.

A gościa trzeba było ostro jak tylko podjechałeś albo daje ubezpieczenie i załatwiacie sprawe albo zwonisz na policje od razu przy nim i trzeba było go nastraszyć że uciekł z mioejsca wypadku to bedzie miał przej**ane a tak dałeś mu czas na alibi i stworzenie swojej lini obrony

 

troche daleko od Ciebie ale jakby coś

 

 

http://allegro.pl/prostowanie-lag-polek-solidnie-i-szybko-i4332291219.html

 

no, na szczęście jestem cały...dzięki za linka. Jak wspomniałem gośc uciekł, więc nie mogłem nic od niego uzyskać na miejscu. Jeden z kierowców na moją prośbę pogonił za nim ,zapisał i podał mi jego nr rejestracyjny, ale samego zajscia nie widział. Oczywiście zgłosiłem to na policje, ale trace nadzieję , że oni cos wskórają...Góral, dzięki za propozycję. Odezwę sie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriot. Sprawca się nie przyznaje, bo pewnie na tym etapie jeszcze nie musi...

Chyba jeszcze nie musiał składać zeznań i się pod nimi podpisać. Ja grałem w ciuciubabkę 2 razy gdy tylko z wolnej oświadczałem co zaszło, ale za trzecim musialem podpisać (zdarzenie gdzie ja byłem sprawcą dokonującym uszkodzenia puszki ktora mnie atakowała). Twoj sprawca może oczywiście mieć większe jaja niż ja i grać do końca (aż go podasz do sądu), ale nie może mieć pewności że nie byo świadków lub nagrania monitoringu etc. skoro jednak go namierzono. Nie może też mieć pewnosci czy nie zrobil Tobie krzywdy cielesnej a za to grubsze paragrafy są.

Na priv masz nr do mnie. Dzwoń powiem jak u mnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worriot, cały jesteś, najważniejsze, moto też po kuracji będzie jeździć.

Ja wróciłem po 11 dniach znowu na Bałkanach, tam nie ma zmiłujsię, jazda na całego, najgorzej Bułgarzy drogimi puszkami :)

Ludzieee, piwo na plaży w Primorsku 4 zeta!!!! A na plaży w Kavali 4 euro.

4360 km. Bywało lepiej. Towarzystwo to samo od 8 lat - festiwal szydery. Same stare pierdziele, którym się wydaje że mają po 20 lat i będą żyć wiecznie (choć pazerne na życie z adrenaliną jak cholera). 6 bajków, ale w końcu do Stambułu nie dotarliśmy (rozruchy w rocznicę rozruchów z ubiegłego roku), ale traska i tak fajna po górach, winklach itp - Słowacja - Węgry - Rumunia - Bułgaria - Grecja - Bułgaria - Rumunia - Węgry - Słowacja, z czego większość to grasowanie po górach we wschodniej Grecji, Bułgarii i Karpatach rumuńskich, delta Dunaju i z ciekawości katastrofa powodziowa w Warnie i w Konstancy.

Zabrakło mi wachy niedaleko Ciuc, przed przełęczą, każda stacja miała "defect", dobrze, że Emel napoił mojego Wariata 3 litrami i dojechałem, bo było +9 C i trochę mokrawo :)

Szkoda, że się skończyło, trzeba znowu czekać ze 3 miesiace na solidny wyjazd :)

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/P super foty

a mam pytanko odnośnie winet na Słowacje ,Węgry ,Rumunia gdzie potrzeba i ewentualnie jakie czy ilu dniowe śię opłaca ?

Na moto nie ma winet. Na Słowacji nawet na autostradzie jedziesz za free, tylko na Węgrzech autostrada kosztuje - na min. 10 dni, wychodzi jakieś kilka euro, ale pilnują tego na potęgę. My i tak autostrad uinikamy.

 

jak ten kufer się sprawuje?

To nie kufer :)

To torba ze stelażem wewnętrznym. Nic lepszego i wygodniejszego do tej pory nie miałem.

Produkt Connection Bags, SW Motech, typ Speedpack, mój modej jest out of stock, nowy model jest minimalnie inny, troche mniejszy

Edytowane przez J/P

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powoli zastanawiam sie nad zakupem opon ( pewnie juz na przyszły sezon). Po ostatnim teście w Motocyklu, gdzie wygrały Micheliny, coraz bardziej przekonuje sie do tej propozycji, z tym, że nie produkuja rozmiaru do warriora 200/50/17. Jest za to 200/55/17 commander. Jeździ ktos z Was na takim rozmiarze? Miał ktos doświadczenia z Michelinem w warriorrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum rswarrior mocno polecaja Avon storm 2 ultra. Zamowilem taka wczoraj. Zobaczymy jak bedzie :-).

Poki co jezdzilem na dunlopach, avonie storm, metzelerze marathon. Metzeler najbardziej zywotny bo jakies 12 tys i jeszcze druty nie wystaja. Najprzyjemniejszy w prowadzeniu byl Avon. Niestety max co udalo mi sie przejechac przy kazdorazowym pilnowaniu cisnienia to 8 k km.

Tutaj masz dunlopa w dobrej cenie

http://allegro.pl/200-50-zr17-dunlop-sportmax-d207-2012r-wyprzedaz-i4420317370.html

Ma gosc tez zestaw przod/tyl z rocznikow 11/12 w dobrych pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum rswarrior mocno polecaja Avon storm 2 ultra. Zamowilem taka wczoraj. Zobaczymy jak bedzie :-).

Poki co jezdzilem na dunlopach, avonie storm, metzelerze marathon. Metzeler najbardziej zywotny bo jakies 12 tys i jeszcze druty nie wystaja. Najprzyjemniejszy w prowadzeniu byl Avon. Niestety max co udalo mi sie przejechac przy kazdorazowym pilnowaniu cisnienia to 8 k km.

Tutaj masz dunlopa w dobrej cenie

http://allegro.pl/200-50-zr17-dunlop-sportmax-d207-2012r-wyprzedaz-i4420317370.html

Ma gosc tez zestaw przod/tyl z rocznikow 11/12 w dobrych pieniadzach.

przez 7 lat byłem wierny Avonom i miałem storma na przodzie az do wypadku, który był spowodowany co prawda przez kierowce samochodu, ale może gdybym miał bardziej przyczepną oponę, to nie miałbym teraz motocykla rozbitego...Niby na rs warrior pieja na temat Avonów, ale w stanach sie troche inaczej jeździ niz u nas. Mają przyczepniejsze asfalty. A ja jeżdzę agresywnie po winklach, podnóżki mam pożdzierane i szukam maksymalnie przyczepnej opony...200/55 z tyłu zwiekszy mi prześwit i poprawi geometrie przodu i moto stanie sie chyba bardziej poręczne. Może ktos ma taki rozmair z tyłu i się podzieli spostrzeżeniami? Zmiena szerokości gumy mnie nie interesuje , bo nie chce pogorszyc właściwości prowadzenia...Poza tym szeroka guma znacząco zwieksza masę i zabiera moc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...